REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Rugsėjo 30 d. 15:16

Tarptautinės pagyvenusių žmonių proga pasveikinti Joniškio rajono senjorai

Joniškis

Etaplius.ltŠaltinis: Joniškio rajono savivaldybės inf.


247335

Tarptautinės pagyvenusių žmonių proga pasveikinti Joniškio rajono senjorai. Jiems skirti koncertai Joniškio ir Žagarės kultūros centruose.

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir administracijos direktorius Tomas Armonavičius pasveikino senjorus su jų diena ir pasidžiaugė, kad Joniškio rajono savivaldybės senjorai – aktyvūs, kūrybingi, darbštūs ir įgyvendina novatoriškas idėjas ir projektus.

Šia proga įteikti mero padėkos raštai:

  • Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Joniškio skyriaus pirmininkei Daliai Užkuraitienei už aktyvią veiklą, organizacijos narių subūrimą bendram darbui, pareigingumą, darbštumą, kūrybingumą ir gražaus, nuoširdaus tarpusavio bendravimo skatinimą, įvairiapusių projektų įgyvendinimą;
  • Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Joniškio rajono bendrijos pirmininkei Vandai Malūkienei už ilgametį vadovavimą organizacijai, kultūrinės veiklos puoselėjimą, novatoriškų idėjų ir kūrybinių projektų įgyvendinimą.

Susirinkusius džiugino Joniškio kultūros centro šokių kolektyvai, Larisos Kalpokaitės dainuojami romansai ir Daumanto Slipkaus muzika, Žagarėje – akordeonistų Adrijaus ir Ervino Balčiūnų duetas, Žagarės gimnazijos skaitovai ir Žagarės specialiosios mokyklos Dienos užimtumo centro muzikos grupė „Vyšnių sodas“.REDAKCIJA REKOMENDUOJA