REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Svorio metimo iššūkis2024 m. Kovo 17 d. 18:00

SVORIO METIMO IŠŠŪKIS #8: Domanto izoliacijos savaitė namuose ir džiugūs skaičiai svarstyklėse

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


295122

Ši Domanto Bagūno svorio metimo iššūkio „Sveikesnis per 60 dienų“ savaitė buvo šiek tiek kitokia – dėl peršalimo ir sukilusios temperatūros teko praleist treniruotes ir izoliuotis namuose. Tiesa, nors sportuoti laidos herojus ir negalėjo, mitybos plano laikėsi itin sąžiningai.

Ką veikti, kai negali sportuoti ir dirbi iš namų? Domantas sako, kad veiklos šią savaitę tikrai pritrūko.

„Jau buvau įpratęs prie tam tikros rutinos, tad sporto treniruotes praleisti labai gaila. Kalbėjome su treneriais iš „SunCity CrossFit“, sakiau, kad dėl sukilusios temperatūros visai nėra apetito. Aptarėme, ką galiu suvalgyti, kad neprarasčiau jėgų, taip pat rekomendavo gerti „Adiadoje“ įsigytus elektrolitus. Na, o veiklos, kai temperatūra nukrito, tikrai pritrūko. Tačiau keletą kartų pavadavau žmoną ir pats ruošiausi maistą, dirbau prie kompiuterio, tvarkiausi namus, tad šiek tiek pajudėjau“, – atvirauja Domantas.

Šioje laidoje D. Bagūnas pirmą kartą nuo projekto pradžios parodys svarstyklių skaičius, pamokys pasigaminti sveikų, gaivių pavasariškų salotų su vynuogėmis ir pateiks atvirą išpažintį apie prabėgusias iššūkio savaites, o „Adiada“ atstovas, lengvaatletis Justas Polekus papasakos kaip prižiūrėti savo organizmą, kad nesusirgtume ir atskleis kaip greičiau sustiprėti po ligos.

Nauja svorio metimo iššūkio „Sveikesnis per 60 dienų“ jau čia:REDAKCIJA REKOMENDUOJA