REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Kovo 6 d. 12:10

Švietimo įstaigų renovacijos darbai jau prasidėjo

Marijampolė

Marijampolės savivaldybės nuotr.

EtapliusŠaltinis: Marijampolės savivaldybė


294085

Praėjusiais metais švietimo sričiai buvo skiriamas itin didelis dėmesys bei buvo atlikta daug infrastuktūros gerinimo darbų, tarp kurių ir patys didžiausi – net keturių švietimo įstaigų renovacijos darbai. Šiais metais renovuotų švietimų įstaigų sąrašą papildys ir Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“, kuriame jau prasidėjo pokyčiai.

Vykdomo projekto pradžios darbų apžiūrėti ir iškilusius klausimus spręsti vyko Marijampolės savivaldybės vicemerė Agnė Pavelčikienė, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Nerijus Mašalaitis ir Aplinkotvarkos ir infrastruktūros skyriaus specialistai.

„Džiaugiuosi, jog dar nesulaukę šiltų orų, jau galėjome pradėti renovacijos darbus lopšelio-darželio teritorijoje. Tai – ilgai planuotas ir lauktas projektas. Be abejo, suprantame, jog šie vykstantys darbai atneš šiek tiek laikinų nepatogumų įstaigos bendruomenei, bet vėliau visi galėsime pasidžiaugti pagerėjusiomis vaikučių ugdymo sąlygomis. Po atnaujinimo įstaiga džiaugsis ergonomiškesniu pastatu ir sutvarkyta aplinka, ir tam skyrėme kiek daugiau nei 800 tūkst. eurų iš Marijampolės savivaldybės biudžeto“, – kalba Marijampolės savivaldybės vicemerė A. Pavelčikienė.

Projekto vykdymo metu bus apšiltinta cokolinė pastato dalis, sutvarkytos nuogrindos, apšiltintas ir įrengtas ventiliuojamas fasadas, atnaujintos įėjimo laiptų aikštelės, laiptai, turėklai, bus pakeisti lietaus nuotekų ir buitinių nuotekų tinklai bei atnaujinti drenažo tinklai aplink pastatą. Taip pat bus įrengti nauji LED šviestuvai bei pakeisti požeminiai šilumos tiekimo tinklai.


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA