REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2018 m. Rugsėjo 26 d. 15:51

Šventasis kandidatas į Lietuvos Prezidentus neturi 40-ies, bet tai jam – ne kliūtis: kiekvienam lietuviui mokės lietuvio algą

Vilnius

LNK nuotr.

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt


53931

Žymusis Mindaugas Filipavičius nutarė prisijungti prie gausaus kandidatų į Prezidento rinkimus rato – oficialiai paskelbė gegužės mėnesį varžysiantis dėl šalies vadovo posto ir kiekvienam lietuviui žada „lietuvio algą“, kuri sieks 170 eurų per mėnesį.

filipavicius1.jpg

Tačiau Mindaugas turi vieną mažą problemą dėl kandidatavimo į prezidentus – 2019-ųjų gegužę jam nebus suėję 40 metų, o Konstitucija numato, kad tik sulaukę tokio amžiaus žmonės gali varžytis dėl Prezidento posto. Todėl Mindaugas vėl ieško žmogaus, kuris galėtų už jį kandidatuoti ir būtų Mindaugo marionetė.

„Ieškau. Bet kuo toliau, tuo sunkiau tokį žmogų rasti“, – ilgesingai kalbės M. Filipavičius.

Per praėjusius rinkimus marionetinis Filipavičiaus kandidatas buvo uošvis Jonas Lašinis. Bet uošvio dabar Filipavičius nebeturi, nes išsiskyrė su žmona.

Mindaugas sako, kad kandidatuoti į prezidentus jį pakvietė Dievas, todėl jis yra ne paprastas kandidatas, bet šventasis kandidatas: „Aš iš Dievo sužinojau, kad esu toks“.

Daugelis nežinojo, kad Mindaugas yra daugiavaikis tėvas, ir nors būdamas tik 38-erių, jau yra ir senelis, todėl gerai žino, ko reikia Lietuvos vaikams, mamoms ir seneliams. Jeigu bus išrinktas, Mindaugas Lietuvos piliečiams žada mokėti 170 eurų atlyginimą.

„Gyvenimas pradėtų judėti. Jeigu šeima kelių asmenų, tai jau gautų 680 eurų per mėnesį, o jeigu dar vienas ar du dirbtų – gyvenimas būtų dar geresnis“, – šį trečiadienio vakarą 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK kalbės M. Filipavičius.

Ir nors Mindaugas nėra baigęs vidurinės mokyklos ir nemoka nė vienos užsienio kalbos, visgi jis įsitikinęs, kad tai netrukdytų jam valdyti mūsų šalį.

„Visko neprisimokinsi. Yra svarbesnių dalykų, nei tik kalbas mokėti. Prezidentas gali mokėti 20 užsienio kalbų, bet jei nesąmones darys, tai nieko gero nebus“, – kalbės kandidatas į Prezidento postą.

Vyras laidoje pasakos, kad jis turi du prezidento idealus – A. Smetoną ir dabartinį JAV prezidentą D. Trumpą: „Trumpas visai nieko, tik gal galėtų geriau dirbti. Bet turi charakterį žmogus. Man labiausiai patinka, kad kaip jis pasako, taip ir būna. Jis priima sprendimus žmonėms, o ne interesų grupėms“.REDAKCIJA REKOMENDUOJA