REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2020 m. Spalio 23 d. 11:02

Sunegalavęs Andrius Tapinas saviizoliavosi – pasireiškė koronavirusui būdingi simptomai

Vilnius

Andrius Tapinas © Dmitrijus Radlinskas, Alfa.lt

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


151355

Garsus Lietuvos žurnalistas, laidų vedėjas Andrius Tapinas ketvirtadienį savo socialinio tinklo Facebook paskyroje paskelbė sunegalavęs.
 

Pasak A. Tapino, jis pajuto koronavirusui būdingus simptomus, todėl skubiai atšaukė Gargžduose turėjusį vyktį renginį.

„Gyvenam tokiais laikais, kai gali planuoti kiek nori, o viskas apsivers aukštyn kojomis.

Vakar pajutau peršalimo simptomus - kosulys, kaulų laužymas ir panašiai. Įprastu metu būčiau pririjęs vaistų ir išėjęs ant scenos, ne pirmas kartas, kada eini sirgdamas. Bet šį kartą esant galimybei, kad čia gali būti ir ne peršalimas, būtų labai neatsakinga išstoti prieš pilną salę žiūrovų.

Deja, renginį gyvai Gargžduose teko atšaukti, pinigai visiems bus, be abejo, grąžinti. Tačiau debatai šį vakarą vis tiek įvyks - Rasa Petrauskienė atvyks į Vilnių, o Petras Gražulis bus Zoomu, juos moderuos kolega Ignas Grinevičius, kuris sės ir prie šios savaitės "Laikykitės ten" vedėjo stalo ir apžvelgs įdomiausias vienmandates dvikovas“, - skelbia A. Tapinas.

Pasak žurnalisto, pasijutęs prastai jis saviizoliavosi ir suskubo registruotis į mobilųjį patikros dėl koronaviruso punktą.

„Užsiregistravau į mobilųjį punktą, izoliuojuosi iki kol bus gautas Covid testo rezultatas, tad galimas dalykas, kad antrojo turo rinkimų naktį vesiu iš virtuvės su čiaupu“, - net tokioje nepavydėtinoje situacijoje humoro jausmo nepraranda A. Tapinas.REDAKCIJA REKOMENDUOJA