REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2019 m. Birželio 10 d. 15:54

Su žmona išsiskyręs A. Tapinas sureagavo į apkalbas: darosi neaišku, kuri mano dama – blondinė ar brunetė

Vilnius

Rasa Tapinienė ir Andrius Tapinas © Dmitrijus Radlinskas

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


87266

Sausio mėnesį socialinių tinklų vartotojams pro akis nepraslydo keista detalė Andriaus Tapino paskyroje: žurnalistas, žinomas laidų vedėjas feisbuke nurodė, kad yra vienišas. Pats laidų vedėjas šia tema kalbėti tuo metu atsisakė – neneigė, bet ir nepatvirtino, kad jo ir „Infodienos“ vedėjos Rasos Tapinienės santuoką ištiko krizė.

Nuo to laiko tarp internautų netyla diskusijos apie šių žinomų žmonių santuoką ir naujas A. Tapino pažintis. Tačiau neseniai jis nutraukė tylą ir vienoje diskusijų grupėje pakomentavo pasikeitusią šeiminę padėtį.

Kalba netaisyta.

„Sveikos, žavios Discordo damos ir puikūs ponai, kaip sako mano draugas Jogaila Morkūnas (tas, kur žiauriai sukūdo po skyrybų, į žmogų nepanašus)

Aš esu Andrius Tapinas, įkeliu savo nuotrauką, kad negalvotumėt, jog kažkoks apsimetėlis.

Geri žmonės parodė šį kanalą, tad sveikinuosi ir sakau, kad nepykstu ir jaučiuosi gerai ir pakylėtai, kad mano asmeniui skiriate tiek dėmesio. Yra ir naudos, nes ne visada prisimenu vietas, kur esu buvęs, o čia va – viskas kaip ant delno, sudokumentuota.

Bet galvoju, kad viskas yra pernelyg sudėtinga. Reikia fotkinti, tos nuotraukos iš nugaros dažnai būna neryškios, arba vakar Birštono spa atvažiavot ilsėtis, o vėl stresas, reikia stebėti, po to aprašyti, tai koks čia jums poilsis, dar darosi neaišku, kuri mano dama yra blondinė ar brunetė.

Nėra lengva, todėl siūlau paprastinti arba streamlininti. Aš jums čia viską pasakysiu tiesiai, kad taip, jau kurį laiką esu vienas, ne, antros pusės neturiu (jeigu ką turit pasiūlyt – tai PM), taip, tas raudonas sportinis Lotusas yra mano ir aiški vidurio amžiaus krizės išraiška, ne, ketvirtadienį Piano Man Outside nebuvau įkaušęs, išgėriau tik vieną Spritzą, bet buvo labai ilgas „Laikykitės ten“ filmavimas, tai galėjo taip pasirodyt, ne, ne visos blondinės, kurios nori su manim nusifotografuoti klubuose, yra mano moterys ir būna, kad aš mieste pietauju su kolegėmis.

Tai va – jei jums iškils klausimų arba kur nors mane pamatysit – jūs nevarkit, tiesiog prieikit ir paklauskit, galėsim ir nusifotografuoti kartu, perduosim linkėjimus Discordui, arba klauskit čia, atsakysiu. Arba dar idėja – galit kaupti pletkus ir klausimus ir tada mėnesio gale pasidarykim bendrą klausimų-atsakymų sesiją. Gabija Kobraežiukas kaip tik yra AltSpace vedėja, ten turim salę renginiams, tai visi gražiai sutilpsim ir pasikalbėsim. Bus daug paprasčiau.

O šį vakarą važiuoju nusipirkti drabužių, nes po savaitės išvažiuoju atostogauti (sekite insta storius) ir turiu klausimą – ar Oze yra H&M, ar reikės važiuot į Akropolį?“

Portalui Delfi.lt A. Tapinas patvirtino, kad tai tikrai yra jo pasisakymai.

Alfa.lt

alfalt-logo-skaidrus.pngREDAKCIJA REKOMENDUOJA