REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2019 m. Birželio 14 d. 11:17

Su švietimo įstaigų vadovais aptarti aktualūs klausimai

Šiauliai

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt


87886

Joniškio rajono savivaldybėje rajono meras Vitalijus Gailius, administracijos direktorė Valė Kulvinskienė susitiko su ir švietimo įstaigų vadovais aptarti aktualius klausimus dėl mokyklų tinklų ir struktūros pokyčių perspektyvos, klasių komplektavimo, mokinių priėmimo į mokyklas tvarkos.

dsc-0042-15951.jpg

„Rinkdamiesi mokyklą tėvai paprastai atkreipia dėmesį į mokykloje taikomus ugdymo metodus, kokybę bei mokyklos darbo principus ir vertybes, todėl reikia vengti bet kokio ribojimo vaikams mokytis ar lankyti darželį vienoje ar kitoje švietimo įtaigoje“, - pažymėjo meras.

Joniškio rajono švietimo įstaigų asociacijos vadovas Vidmantas Sutnikas domėjosi dėl išeitinių išmokų pedagogams dydžio ir finansavimo šaltinio, diskutuota dėl kompensavimo tvarkos už asmeninio transporto naudojimą tarnybos reikalams. Meras ir administracijos direktorė V. Kulvinskienė atkreipė dėmesį, jog švietimo įstaigų vadovai turėtų planuoti savo veiklą ir darbus ir dėl atskaitomybės savo darbotvarkes skelbtų viešai įstaigų tinklalapiuose. Taip pat kalbėta dėl pagalbos mokiniui papildomų specialistų etatų mokyklose, nes mokinių, kuriems reikalinga specialioji pagalba vis daugėja.

Rajono meras V. Gailius padėkojo švietimo įstaigų vadovams už meilę savo darbui, palinkėjo gerų atostogų ir išlydėti abiturientus su tokiais atestatais, kuriuose atsispindėtų kolektyvo įdirbis ir matytųsi moksleivių motyvacija ir noras tobulėti.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

dsc-0033-15950.jpg

dsc-0032-15949.jpgREDAKCIJA REKOMENDUOJA