REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Rugpjūčio 11 d. 09:02

Su Latvijos Rezeknės savivaldybės atstovais pasikeista gerąja patirtimi

Druskininkai

Etaplius.ltŠaltinis: Druskininkų savivaldybė


242728

Šią savaitę Druskininkuose lankėsi Rezeknės (Latvija) delegacija, vadovaujama mero Aleksandrs Bartasevics. Svečiai susitiko su Druskininkų savivaldybės meru R. Malinausku ir savivaldybės vadovų bei specialistų komanda.

Pasak Rezeknės mero, jie norėtų savo savivaldybę vystyti kaip kurortą, todėl Druskininkų kurorto patirtis – labai aktuali ir naudinga.

Meras delegacijos atstovams pristatė Druskininkų istoriją, įgyvendintus ir planuojamus įgyvendinti projektus, turizmo, sveikatinimo ir poilsio infrastruktūrą, turizmo statistiką. Svečius taip pat domino atliekų tvarkymo bei ekologijos klausimai.

Susitikime kalbėta apie kurorto vystymą, savivaldybės bendradarbiavimą su verslu, kultūrinio turizmo skatinimą. Svečiams buvo pristatytas Druskininkų kultūros ir kongresų rūmų projektas, o Rezeknės savivaldybės atstovai pristatė, kaip jie administruoja ir vysto panašų objektą.

Po susitikimo savivaldybėje Rezeknės savivaldybės atstovai išmėgino Lynų kelią, aplankė Snow Areną, Lietuvos sporto centro kompleksą „Druskininkai“ bei susitiko su „GRAND SPA Lietuva“ atstovais.REDAKCIJA REKOMENDUOJA