REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2021 m. Birželio 9 d. 16:50

Šokinėjęs P. Gražulis išteisintas

Vilnius

Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


178051

Per protesto akciją prieš karantino ribojimus šokinėjęs Seimo narys Petras Gražulis Seimo Etikos ir procedūrų komisijos išteisintas, bet jam ir kitiems politikams  ateityje rekomenduota nedalyvauti privačių įmonių reklaminėse akcijose.

Toks sprendimas trečiadienį vykusiame šios komisijos posėdyje priimtas bendru sutarimu.

„Komisija nustatė, kad P. Gražulis nepažeidė Valstybės politikų elgesio kodekso, bet  rekomendavo jam vengti visokiausių akcijų, susijusių su privačių įmonių reklamavimu. Išvadų rengėjai  nustatė, kad tai buvo lyg ir protesto akcija ir jis pasirinko tokią formą - šokį. Atlygio jis negavo, tai buvo protestas prieš uždarytos sporto klubus“,- Eltai sakė Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkė Aušrinė Norkienė.

Išvadų projektą dėl  P. Gražulio rengė Seimo narys liberalas Andrius Bagdonas ir „darbietis“ Viktoras Fiodorovas.

Pats P. Gražulis netgi nustebo, kad jį etikos sargai išteisino. „Keista, kad pirmą kartą esu nekaltas, nors visada būdavau kaltas. Etikos sargai sako, kad šokinėt galiu, bet negaliu vartoti kai kurių žodžių. Bet kaip iš dainos žodžius išimti? Žodžių iš dainos gi neišmesi“,- Eltai sakė P. Gražulis.

Kaip primena ELTA, P. Gražulis su grupele žmonių, apsiavusių šuoliavimo batais, šoko skambant kūriniui „Kas nešokinės“, kuriame nepagarbiai minimi homoseksualūs asmenys.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA