REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2023 m. Lapkričio 21 d. 14:14

Šimtametė radviliškietė sveikatos problemomis nesiskundžia

Radviliškis

Etaplius.ltŠaltinis: Radviliškio rajono savivaldybės inf.


284125

Pamatęs radviliškietę Zinaidą Ibragimovą net neįtartum, kad moteriai prieš keletą dienų sukako šimtas metų, nes iš pažiūros ji atrodo mažiausiai pora dešimčių metų jaunesnė. Garbingo jubiliejaus proga moterį pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Kazimieras Račkauskis ir Radviliškio miesto seniūnas Justinas Pranys.

Nuo 1947 metų Radviliškyje gyvenanti Z. Ibragimova į Lietuvą atvyko paskui karininku tarnavusį savo vyrą. Šiuo metu ji gyvena Radviliškio mieste kartu su sūnumi Ruslanu ir marčia Galina. Iš viso moteris susilaukė trijų sūnų, kurie pradžiugino 6 anūkais, 7 proanūkiais ir 8 proproanūkiais.

Net ir sulaukusi šimto metų Z. Ibragimova nesiskundžia sveikata, o moteriai apsilankius pas gydytoją ši nežino, kokių vaistų jai išrašyti, nes ilgaamžė neturi rimtų sveikatos problemų, vartoja tik vaistus nuo kraujospūdžio.

Rajono merui K. Račkauskiui paklausus, kaip reikia gyventi, kad sulauktum šimto metų, nuskamba atsakymas, jog Z. Ibragimova niekada nelaikė pykčio, o mintyse ir gyvenime visada laikėsi Dievo įsakymų.REDAKCIJA REKOMENDUOJA