REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2024 m. Kovo 21 d. 16:19

Šiaulių tinklininkai sieks apginti Lietuvos čempionų vardus

Šiauliai

Šiaulių SC „Dubysa“Šaltinis: Etaplius.lt


295677

Šį savaitgalį Gargžduose bus sužaistos lemiamos 2023/2024 m, „Meistro kodas“ – Lietuvos vyrų tinklinio čempionato rungtynės. Keturios pajėgiausios komandos pateko į finalinį etapą. Praėjusių metų čempionai, Šiaulių „Elga-Grafaitė-SC Dubysa“ tinklininkai pirmame pusfinalyje susikaus su Marijampolės „Sūduvos“ komanda. Rungtynės vyks šeštadienį, 13:00 val. Klaipėdos r. savivaldybės Sporto centre, adresu J. Janonio g. 9, Gargždai. Kitoje poroje kovos Gargždų „Amber Volley“ ir Vilniaus universiteto komandos. Šio mačo pradžia 16:00 val.

Pusfinaliuose pralaimėjusios komandos sekmadienį 12:00 val. grumsis dėl trečios vietos. O 15:00 val. laukia didysis finalas, po kurio paaiškės 2023/2024 metų Lietuvos vyrų tinklinio čempionato nugalėtojai.

Artėjant svarbiausioms sezono kovoms, pasikalbėjome su čempionų vardus ginančios Šiaulių „Elga-Grafaitė-SC Dubysa“ komandos treneriu Modestu Strockiu.

– Kokiomis nuotaikomis pasitinkate svarbiausias sezono kovas?

– Neslėpsiu, įtampa jaučiasi. Visi suprantame šio savaitgalio svarbą. Esame susikoncentravę ir susikaupę. Ruošiamės pusfinalio rungtynėms prieš Marijampoliečius ir nedėliojame tolimesnių planų. Pirmiausia reikia peržengti šį barjerą. Esame visi sveiki, pilnos sudėties. Tikiu vaikinais, žinau, kad turime galimybių laimėti, nors šį sezoną su Marijampolės komanda turėjome nemažai vargo. Neisime pasiimti pergalės, esame nusiteikę trimtai kovai.

– Ką akcentuojate žaidėjams treniruočių metu?

– Svarbiausias mūsų uždavinys – sumažinti klaidų skaičių. Turime pajausti žaidimą. Labai svarbi rungtynių pradžia, kuri užduoda toną visam likusiam mačui. Taip pat labai svarbu, kaip su įtampa susitvarkys ir kaip seksis mūsų jauniesiems žaidėjams. Visi suprantame rungtynių svarbą ir tai, kad liko paskutinis savaitgalis ir baigiame sezoną.

– Esate laikomi pusfinalio favoritais, ar tai prideda papildomos įtampos?

– Su Marijampolės komanda šį sezoną jau esame nudegę. Jie vieninteliai mus įveikė per visą reguliarųjį sezoną. Taip pat turėjome nemažai vargo taurės turnyro pusfinalyje, kai laimėjome po penkių setų kovos. Mano nuomone, viso šio savaitgalio favoritai yra Gargždiškiai. Jie žais savų žiūrovų akivaizdoje, savo arenoje. Tai jiems pridės papildomos motyvacijos. Kas bežaistų finale prieš Gargždų ekipą, tam bus labai sunku. Bet jau taurės turnyro finale įrodėme, kad galime kovoti ir priešintis. Tai mėginsime daryti ir šį kartą.REDAKCIJA REKOMENDUOJA