REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Šiaulių televizija2024 m. Balandžio 4 d. 10:59

Šiaulių estrados parko modernizavimo projektas įgyvendintas sėkmingai

Šiauliai

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.lt


297022

Nuo pastatymo daugiau nei pusę šimtmečio skaičiuojanti Šiaulių parko estrada svarbi Lietuvos kultūros vieta. Joje vyko pirmosios saviveiklininkų dainų ir šokių, vaikų kūrybos ir studentų šventės, estradinės muzikos festivaliai bei miesto šventės.

Šiai dienai Šiaulių kultūros centro vykdyto projekto „Šiaulių miesto centrinio parko estrados modernizavimas ir pritaikymas visuomenės poreikiams“ dėka miestiečiai, miesto svečiai ir meno kolektyvai gali džiaugtis rezultatais.

„Estrados būklė yra puiki. Prisimenant senuosius laikus, kokią mes ją atradom, kokią mes ją turėjom, kiek ilgai ji buvo nenaudojama, apleista ir merdinti. Nuo 2020 metų pasirašėme rangos sutartį, prieš tai dar pasirašėme dėl Europos Sąjungos finansavimo ir Savivaldybės prisidėjimo, taip prasidėjo visai kitas estrados gyvavimo etapas. Truko modernizavimo darbai, grubiai sakant, daugiau negu metus. Tai 2021 metais jau pirmą kartą po renovacijos darbų pakvietėm šiauliečius į Šiaulių dienų renginį“, – teigė Deimantė Bačiulė, Šiaulių kultūros centro direktorė.

Daugiau žiūrėkite „Šiaulių televizijos“ reportaže.REDAKCIJA REKOMENDUOJA