REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sveikata2024 m. Balandžio 4 d. 14:21

Šeimos medicinos ir odontologijos paslaugos

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


297073

Sveikata labai svarbu pasirūpinti. Turint gerą sveikatą, būdingas ir žvalumas bei gera savijauta, kai tuo tarpu, susiduriant su dantų skausmu ar kitais sveikatos nesklandumais, savijauta ženkliai pablogėja. Užkirsti kelią sveikatos nesklandumams galėsite modernioje šeimos klinikoje, kur teikiamos įvairios medicinos paslaugos, atliekami reikiami sveikatos tyrimai visai šeimai.

Toliau skaitydami sužinosite apie atliekamus sveikatos tyrimus bei medicinos procedūras, dėl kurių galėsite kreiptis skubiai ir nelaukdami eilėje.

Metas pasitikrinti sveikatą

Sveikatos patikrinimo tyrimai gali būti įvairūs. Dažniausiai tai kraujo tyrimai, kurie leidžia tiksliai nustatyti galimas grėsmes bei susirgimus, taip pat išsamiai nusako informaciją apie maistingąsias medžiagas, mineralus bei vitaminus, ir jų balansą. Tai patikimas būdas greitam ir patikimam lėtinių ligų diagnozavimui, kas leidžia joms laiku užkirsti kelią.

Taip pat šeimos klinikoje atliekami įvairūs skirtingų sričių tyrimai – sveikatos ištyrimų programos. Jų metu gaunama itin išsami ir tikslinga informacija dominančioje srityje. Tyrimams naudojama pažangi diagnostinė įranga, juos atlieka patyrę specialistai. Tyrimai atliekami ir suaugusiems, ir vaikams. Net ir nepastebint rimtesnių sveikatos sutrikimų, tyrimus visuomet naudinga atlikti periodiškai.

Patyrusių gydytojų rūpestis

Be sveikatos tyrimų, šeimos klinikoje rūpinamasi įvairiomis profilaktinėmis procedūromis, pavyzdžiui, atliekami įvairių rūšių skiepai. Taip pat išduodamos medicininės pažymos suaugusiems ir vaikams. Atliekami privalomieji sveikatos tyrimai darbuotojams, taip pat vairuotojų sveikatos tyrimai, teikiamos paslaugos įmonėms. Jus visuomet aptarnaus paslaugūs ir rūpestingi šeimos gydytojai.

Daug dėmesio skiriama ir rentgenologiniams burnos ertmės tyrimams, kurių metu nustatomi pažeidimai ir susirgimai. Klinikoje dirba odontologai specialistai, teikiantys paslaugas skirtingose srityse. Atliekamos profilaktinės priežiūros ir gydymo odontologinės procedūros.

Jūsų paslaugoms šeimos klinikose dirba dantų chirurgai, estetinio plombavimo, implantavimo specialistai, endodontai ir kiti specialistai pagal poreikį. Dedami dantų implantai, traukiami dantys, atliekamas paprastas ir estetinis plombavimas, burnos higiena, balinimas, dedamos dantų laminatės. Gydomi ir vaikų dantukų susirgimai. Kreipkitės visais kilusiais atvejais.

Daugiau apie odontologijos ir šeimos medicinos paslaugas sužinosite: https://vingioklinika.lt/

ReklamaREDAKCIJA REKOMENDUOJA