REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2023 m. Lapkričio 20 d. 15:25

Šeduvoje nuskambėjo romansų popietė

Radviliškis

EtapliusŠaltinis: Radviliškio rajono savivaldybė


284009

Šeduvos kultūros ir amatų centre lapkričio 19 d. nuskambėjo romansų popietė „Niauduva – čiurlenanti melodija“. Renginį vedė viešnia iš Panevėžio, režisierė Audronė Palionienė.

Koncertą pradėjo Šeduvos kultūros ir amatų centro moterų duetas – Evelina ir Aldona, vadovė Evelina Stalgienė. Darniai skambėjo Biržų kultūros centro Širvėnų seniūnijos Anglininkų skyriaus vyrų duetas, kuriam vadovauja Laima Aukštuolienė. Akompanavo Laima ir Artūras Aukštuoliai. Laima Aukštuolienė atsivežė ir antrą kolektyvą iš Anglininkų – mišrų vokalinį ansamblį. Baisogalos kraštui taip pat atstovavo du kolektyvai. Tai darnus Pakiršinio dvaro tercetas, vad. Paulius Kablys bei šiemet susikūręs Baisogalos kultūros centro instrumentinis ansamblis „Komaro vyrai“, vad. Rolandas Sereika. Skambias dainas atliko Pasvalio kultūros centro Joniškėlio skyriaus Norgėlų kultūros namų moterų vokalinis ansamblis, vad. Jolanta Giedraitienė, Plungės sav. Kulių kultūros centro mišrus vokalinis ansamblis „Vivo“, vad. Ilma Žilienė, bei Joniškio kultūros centro Gasčiūnų tradicinių amatų centro mišrus vokalinis ansamblis, vad. Jūratė Malinauskaitė ir Fedoras Bondarevas.

Programoje skambėjo labai gerai visiems pažįstami ir pirmą kartą išgirsti lietuviški romansai. Dainos apie pavasarį, sudaužytas širdis apie išeinančius ir apie sugrįžtančius, apie laukiančius ir nusivylusius. Visi kolektyvai apdovanoti Šeduvos kultūros ir amatų centro atminimo dovanomis bei gausiai žiūrovų plojimais.

Šeduvos kultūros ir amatų centro informacija ir nuotraukosREDAKCIJA REKOMENDUOJA