REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2019 m. Birželio 6 d. 14:47

Savivaldybės vadovai patirtimi pasidalijo su kaimynais

Šiauliai

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt


86834

Savivaldybės vadovai lankėsi Joniškio rajone - šios kaimyninės savivaldybės vadovaujantiems asmenims perdavė savo patirtį. Susitikime aptartos abiejų savivaldybių bendradarbiavimo bei dalinimosi gerąja patirtimi galimybės, diskutuota aktualiais savivaldybių veiklos klausimais.

2019-joniskio-10652.jpg

Akmenės rajono savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas joniškiečiams pristatė Akmenės laisvąją ekonominę zoną. Pokalbio dalyviai dalinosi patirtimi kelių priežiūros klausimais, diskutavo gyventojų nedarbo mažinimo klausimais. Meras V.Mitrofanovas akcentavo, jog yra šalininkas idėjos, kad Užimtumo tarnybos vykdomos funkcijos turi būti perduotos vykdyti savivaldybėms. Tik taip galima stebėti rajono užimtumo situaciją ir pažaboti nedarbą.

Kalbėta ir apie Akmenės bei Joniškio rajonų švietimo, socialinių, sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą gyventojams ir jų kokybę, atliekų tvarkymo klausimus. Joniškio rajono meras Vitalijus Gailius išsakė poziciją dėl medicinos darbuotojų trūkumo rajone ir socialinių kortelių įdiegimo savivaldybėje.

Savivaldybių administracijų vadovai diskutavo aktualiais vidaus administravimo klausimais, aptarti struktūrų skirtumai ir padalinių vykdomos funkcijos, diskutuota dėl naujų informacinių sistemų diegimo ir įdiegtų sistemų priežiūros, aptarnavimo.

2019-joniskis-10653.jpgREDAKCIJA REKOMENDUOJA