REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2024 m. Vasario 16 d. 20:22

Savaitgalio horoskopas: koks vabzdys esate pagal Zodiako ženklą?

Lietuva

stocksnap.io nuotr.

EtapliusŠaltinis: Etaplius.LT


292256

Žinote, koks esate vaisius, daržovė ar gyvūnas pagal savo Zodiako ženklą? Metas išsiaiškinti, į kokį vabzdį yra panašūs žmonės, gimę po kiekvienu ženklu.

Kiekvienas padaras, nesvarbu, koks jis didelis ar mažas, atlieka svarbų vaidmenį mūsų ekosistemoje. Ir nors vabzdžiai gali priversti jus krūpčioti, mūsų pasaulis be jų neišgyventų. Tiesa ta, kad šios siaubingai jautrios būtybės yra labai neteisingai suprantamos ir jų grožis dažnai nepastebimas.

Išsiaiškinkime, koks vabzdys esate pagal savo Zodiako ženklą:

AVINAS

Šio ženklo atstovai panašiausi į elniaragius vabalus. Kaip ir Avinas, elninis vabalas yra karys visomis šio žodžio prasmėmis. Avinas laikomas aistringiausiu, agresyviausiu ir labiausiai bauginančiu Zodiako ženklu iš visų, o daugelyje kultūrų elniaragis vabalas yra ilgalaikis tvirtybės simbolis. Jie taip pat gyvena taip pat impulsyviai kaip Avinas.

pixabay.com nuotr.

JAUTIS

Jaučiai panašiausi į boružes. Jaučius valdo Venera – malonumų ir grožio planeta – todėl jie nusipelno ne ką mažiau nei pati boružėlė. Be to, šie kenkėjų žudikai turi aistringą apetitą ir per vieną gyvenimą gali lengvai praryti iki 5000 vabzdžių. Žinai, stereotipas, kad Jautis mėgsta maistą, yra teisingas!

DVYNIAI

Šio ženklo atstovai panašūs į ugnialapius vabalus. Tai vabzdžiai, kurie puošia. Ugnialapiai ne tik mėgsta burtis į švytinčias grupes. Iš jų uodegos sklindanti neoninė žalia šviesa apšviečia mišką. Kadangi Dvyniai yra intelektu pasižymintis Zodiako ženklas, ši sklaida visada nori „apšviesti“ ir kitus.

VĖŽYS

Vėžiai yra lyg vapsvos. Jie – įnirtingai puoselėjantis ir ryžtingas Zodiako ženklas, kuris padarys viską, kad apsaugotų savo giminaičius, panašiai kaip bauginanti ir tuo pačiu metu viliojanti vapsva.

LIŪTAS

Liūtą valdo saulė – šlovės ir tapatybės planeta – todėl jie visada apšviečia kambarį ir patraukia visų dėmesį. Visai kaip brangakmeniai skarabėjai gamtoje, kurie dėl blizgančio ir žaižaruojančio apvalkalo – mėlynų, žalių ir net auksinių atspalvių – yra spalvingiausi visų laikų vabzdžiai.

MERGELĖ

Mergelės prilyginamos bitėms. Mergelė yra produktyvumo ir rūpinimosi savimi Zodiako ženklas, todėl jos panašiausios į bites. Velnias sunkiai dirba, bet šie padarai dirba sunkiau.

stocksnap.io nuotr.

SVARSTYKLĖS

Šio Zodiako ženklo atstovai yra lyg drugeliai. Svarstyklės yra žaviausias, socialiausias ir natūraliai gražiausias Zodiako ženklas iš visų, todėl joks kitas vabzdys neužfiksuoja jų dvasios taip, kaip drugelis. Šis oro ženklas nori, kad viskas būtų lengva ir romantiška.

SKORPIONAS

Skorpionas yra mirties ir atgimimo zodiako ženklas, transformacijos, kuri įvyksta, kai kažkas baigiasi ir prasideda kažkas naujo. Kandis nuo seno buvo skelbiamas kaip prisikėlimo ir atsinaujinimo simbolis. Tai vienija šį Zodiako ženklą ir vabzdį.

ŠAULYS

Kiekvienas Šaulys yra lyg laumžirgis. Jie abu viską mato iš įvairių perspektyvų. Žmonės, gimę po Šaulio ženklu, yra judrūs ir puikiai orientuojasi situacijose. Tuo metu laumžirgiai gali žaibiškai pasisukti į kiekvieną iš savo keturių sparnų, tai padeda jiems orientuotis aplinkoje.

OŽIARAGIS

Dauguma Ožiaragių galėtume prilyginti žiogams. Jie trykšta energija ir džiugina aplinkinius. Žiogą pagauti ir paliesti trokšta kiekvienas – jaunas ir senas. Lygiai taip pat ir Ožiaragiai yra mėgstami aplinkinių ir pritraukia jų dėmesį tiesiog būdami šalia.

VANDENIS

Visų mylimi Vandeniai – it skruzdės. Skruzdėlės yra neįtikėtinai ypatingos ir iš prigimties nesuprastos, panašiai kaip Vandeniai. Jie yra vieni iš labiausiai į bendruomenę orientuotų Zodiako ženklų. Vandenis niekada nepaliks savo draugo nelaimėje. Panašiai kaip skruzdės.

pixabay.com nuotr.

ŽUVYS

Šio Zodiako ženklo atstovai panašiausi į vandens čiuožikus. Juos sieja ne tik vanduo, jeigu taip pamanėte. Žuvys, visai kaip ir vandens čiuožikai, geba išsisukti iš visų situacijų ir greitai orientuojasi aplinkoje.REDAKCIJA REKOMENDUOJA