REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Rugsėjo 8 d. 10:56

Šakių rajono vadovai aplankė Slavikų seniūniją

Šakiai

Etaplius.ltŠaltinis: Šakių rajono savivaldybė


277503

Rajono vadovų: mero Raimondas Januševičius, administracijos direktoriaus Vytauto Ižganaičio bei vicemerų Darius Jakavičius ir Egidijus Peleckis vizitas Slavikų seniūnijoje pradėtas nuo buvusios Šilgalių mokyklos. Šio pastato patalpose renkasi aktyvus jaunimas, vyksta Mobilus darbas su jaunimu Šakių rajone užsiėmimai.

Apžiūrėti apleisti pastatai, kurių seniūnijoje yra nemažai. Turtas neprižiūrimas, tad aptartos jų tvarkymo perspektyvos. Artimiausiu metu bus ieškoma šio apleisto turto savininkų, o jiems neatsiradus turtas bus pripažintas bešeimininkiu ir jo tvarkymu užsiims savivaldybė.

  • Apžiūrėta gražiai sutvarkyta Slavikų poilsiavietė prie Šešupės.
  • Slavikuose apsilankyta buvusiame kultūros centre, kuriame įsikūręs ilgametis bendruomenės centras, vadovaujamas Renatos Baltrušaitienės.
  • Apžiūrėta buvusi Slavikų mokykla, kurioje šiuo metu įsikūręs darželis bei savo veiklą vykdo bendruomenė „Slavikiečiai“. Čia visos patalpos šiuo metu naudojamos, greta taip pat yra aikštė, kurioje aktyviai sportuojama.
  • Apsilankyta Slavikų seniūnijos pastate, kuriame pasitiko ne tik patenkinti darbuotojai, bet ir jaukios, tvarkingos patalpos, bei labai gražiai sutvarkyta aplinka.
  • Susitikimo su gyventojais metu seniūnas pasidžiaugė aktyviais seniūnaičiais, kurie operatyviai informuoja apie seniūnaitijose iškilusias problemas. Buvo aptartas Kurynės parko likimas ir priežiūra.
  • Gyventojams pastebėjus, kad laikas būtų sutvarkyti aplinką, apgenėti pakelėse augančius krūmynus šalia buvusios Slavikų mokyklos, iš karto buvo sutarta daryti talką ir bendromis jėgomis šiuos darbus atlikti.
  • Susipažinus su dar vienos seniūnijos gyventojais įsitikinta – kalbantis ir dalinantis įžvalgomis, problemos neretai išsprendžiamos lengviau ir greičiau!


REDAKCIJA REKOMENDUOJA