REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Karas Ukrainoje2023 m. Sausio 14 d. 17:30

Rusai apšaudė Charkivo, Lvivo sritis, Dniprą

Pasaulis

Dmytro Kuleba Twitter nuotr.

Rūta AndrošiūnaitėŠaltinis: BNS


256504

Rusijos pajėgos šeštadienį apšaudė svarbią infrastruktūrą rytiniame Charkivo ir vakariniame Lvivo regionuose, taip pat pranešama apie smūgius Dnipro miestui.

Anksčiau šeštadienį Ukrainos sostinėje Kyjive nugriaudėjo keli sprogimai, ukrainiečių pareigūnai paskelbė, kad smogta svarbiems infrastruktūros objektams.

„Šiuo metu Charkivo srityje taikomas avarinis elektros energijos tiekimo nutraukimas“, sakė gubernatorius Olehas Synjehubovas, nuo rusų atakų nukentėjus regiono ypatingos svarbos infrastruktūrai. Vienas objektas nukentėjo nuo dviejų smūgių, informavo O. Synjehubovas.

Lvivo srities administracijos vadovas Maksymas Kozyckis įspėjo apie galimus „elektros ir vandens tiekimo sutrikimus“ po to, kai „priešas smogė svarbiam Lvivo srities infrastruktūros objektui“.

Tuo metu Dnipre, esančiame Ukrainos rytuose, per apšaudymą raketomis nukentėjo daugiabutis, praneša prezidento biuras.

Pasak Dnipropetrovsko srities administracijos vadovo Valentyno Rezničenkos, per išpuolį prieš gyvenamąjį namą buvo sužeista 10 žmonių, iš jų du vaikai.

„Trijų iš sužeistųjų būklė yra sunki. Dabar visi yra ligoninėje“, – sakė jis ir paskelbė nuotrauką iš apšaudymo vietos.

Dnipro meras Borysas Filatovas sakė, kad griuvėsiai bus išvalyti per naktį. Jis taip pat sakė, kad įvykio vietoje yra prastas ryšys, visas rajonas yra visiškai be elektros energijos.

Tuo metu Kyjive girdimi sprogimai, meras Vitalijus Klyčko sako, kad mieste veikia oro gynyba.REDAKCIJA REKOMENDUOJA