Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko tinklinio fiesta

Rietavas

Etaplius.ltŠaltinis: Rietavo savivaldybės inf.

282420

Spalio 28 d. Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos komplekse vyko tinklinio fiesta, kurioje dėl Rietavo savivaldybės mero taurių susikovė šešios vyrų ir šešios moterų komandos. Nuo pat ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro vyko puikios kovos tinklinio aikštelėse. Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis dėkojo visoms dalyvaujančioms komandoms.

Rezultatai moterų grupėje: 5–6 vietas dalinosi Kauno „Indigo“ ir Rietavo miesto komandos, 4 vieta atiteko Jonavos komandai „Aušrinė–Titmaras“, trečia vieta – komandai „LT United“, antra vieta – Gulbenės (Latvija) komandai, pirmoji vieta – Gargždų SC komandai. Turnyro MVP tapo Augustė Petrauskaitė (Gargždų SC).

Rezultatai vyrų grupėje:5–6 vietas dalinosi Gulbenės (Latvija) ir Šiaulių TK „Litoža“ komandos, 4 vietą pelnė Kauno „Vivus sport“ komanda, trečią vietą iškovojo Rietavo tinklinio komanda, antrą vietą – Kelmės TK „Spartakas“, pirmą vietą – Gargždų SC. Turnyro MVP tapo Linas Petravičius (Kelmės TK „Spartakas“). Rietavo savivaldybės meras komandas prizininkes apdovanojo taurėmis, medaliais ir padėkos raštais.