REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2021 m. Gruodžio 20 d. 19:47

Retrogradinė Venera: kam - grąžins pinigus, kam - mylimuosius, o kam - sudaužys širdį?

Vilnius

Etaplius.lt BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


198102

Sustojusi meilės, komforto ir pinigų planeta Venera šešioms savaitėms pereina į „atbulinį judėjimą“. Tai vyksta maždaug kas pusantrų metų ir leidžia mums įvertinti bei perkainoti savo santykius ir vertybes.

Celibatas? Tikrai ne.

Venera retro kilpą daro gruodžio 19 - sausio 29 dienomis Ožiaragio žvaigždyne. Juo meilės planeta juda jau nuo lapkričio antros dekados ir bus šiame šaltame, racionaliame ir neemocingame ženkle iki pat kovo 6 dienos. Tad siužetai, kurie gimė lapkričio pabaigoje, gruodį ir sausį strigs ir išsirutulios tik pavasarį.

Ar tai mums reiškia visišką sąstingį finansuose, jausmuose ir reikia nusiteikti 4 mėnesiams celibato? - Šįsyk visiškai ne! Nes Venera net tris kartus šioje kietakakčio Ožiaragio retrokilpoje jungiasi su transformuojančiu požemio valdovu Plutonu. Tad gilių aistrų (meilės, geismo, pavydo net iki liguisto noro užvaldyti ir turėti net ir sunaikinimo kaina) vulkanai veršis, bet jų daugelis nematysime – tai vyks „po žeme“, t. y. giliai širdyje, emocijos bus valdomos. Tačiau transformacijos bus giliai skausmingos: nuo geliančio meilės saldumo iki mirtingų smūgių į širdį, nuo didelio praturtėjimo iki visiško žlugimo. Galimi audringi romanai ar širdį veriantys išsiskyrimai. Norisi įspėti – saugokite savo širdį ir finansus – bet šiuo atveju nelabai yra prasmės, nes niekas nenorės klausyti.

Lemtingi ledo karalienės ir požemių valdovo bučiniai

Astrologija atkreipia dėmesį į tris šios dramatiškos veneros ir Plutono trilogijos datas:

* gruodžio 11 d. - įvykių užuomazga;

* gruodžio 25 d. - kulminacija arba lūžis (dūžta širdys, krenta finansų rinkos, gimsta aistringiausi amžiaus romanai, atrandami neregėti lobiai);

* kovo 3 d. ( jau 2022 m. Vandenyje) – siužeto atomazga.

Tai datos, kai dangaus skliaute susitinka Venera (Ožiaragyje – tai bejausmė rafinuota ir sunkiai užkariaujama ledo karalienė) bei Plutonas (Ožiaragyje – tai iš esmės pamatinę stabilią struktūrą transformuojantis griovėjas ir reanimatorius). Tomis „transformuojančių bučinių“ savaitėmis galimi lemtingi santykių posūkiai ir šuoliai  finansų rinkose.

Todėl patartina nesiaiškinti meilės santykių ir nedaryti drastiškų finansinių sprendimų ar investicijų, susilaikyti nuo brangių pirkinių, jei nesate pasiruošę bet kokioms pasekmėms. Nes Plutonas – tai „chirurgas, kuris operuoja be narkozės“, be jokio gailesčio nurėždamas jau atgyvenusią dalį. Skausmingai prarasta meilė ar pinigai atiteks kitiems. Negrįžtamai. Kita vertus, bus pašalinta visa, kas nuodija jums gyvenimą.

Kam retro Venera netinka?

Kaip jau minėta, artimiausias šešias savaites jokių stambių investicijų – požemių dievas Plutonas pinigus gali „nutekinti po žeme“.

Geriau susilaikyti ir nuo stambių pirkinių ar bent jau išsaugoti čekį.

Nepalanku santuokos registracijai, nes šeimoje gali trūkti meilės ar gali tekti gyventi nepritekliuje ar skolose: švęsti vestuves galima, tik oficialią dalį geriau atidėto po vasario 4 d. Išimtis: jei tuokiatės antrąsyk su tuo pačiu partneriu.

Nauji santykiai neperspektyvūs: iš jų galite tikėtis nebent trumpalaikio romano, t.y. iki Veneros "posūkio".

Nereikėtų iš anksto džiaugtis grįžusiais santykiais (o tokių meilės ar verslo srityje tikrai bus) – tai gali būti tik žvilgsnis atgal tam, kad išsiaiškintume savo klaidas. Paprastai Venerai „išsitiesinus“, pora vėl išsiskiria. Jei santykiai išlaikys egzaminą iki kovo – jie transformavosi ir turi šansų.

Geriau nesiimti jokių naujų, t. y. anksčiau dar nebandytų grožio procedūrų ar priemonių, nes rezultatas nuvils, pridės metų.

Kaip išnaudoti Veneros retro kilpą?

Galima reikalauti atgauti seną skolą (santykių ar pinigų). Kai kam ji bus patiekta „ant lėkštutės“, pas kai ką - jos ateis išieškotojai.

Galima susigrąžinti buvusius klientus (ypač senus, patikimus, užimančius statusą).

Galima reinvestuoti gautą pelną į tas priemones, kurios jau išbandytos, kurias kontroliuoja struktūros (valdžios, finansinės ar kt).

Galima pirkti vintažinius meno kūrinius, papuošalus, statinius (t. y. namus ir butus antrinėje rinkoje, o ne naujos statybos).

Galima grįžti prie savo įvaizdžio (aprangos, stiliaus ir pan)., kuris anksčiau pasiteisino, t. y. atnešė sėkmę ir padėjo siekiant statuso ar darant karjerą.

Vėl laikytis seniau išbandytos ir pasiteisinusios dietos ar režimo, kuriame svarbu save priversti ir kontroliuoti, taip pat struktūra, itin griežtas grafikas, porcijos svoris, šalčio procedūros.

Perkainojimas ir transformacija

Ar tokių santykių esu vertas? Ar tokios meilės man reikia? Ar mane tenkina uždarbis, kuriuo mane vertina darbdaviai? Ar pakankamai komforto mano buityje? Ar žmonės, su kuriais bendrauju, mane praturtina ar išsekina? Ar man patinka mano įvaizdis, kaip atrodau, kaip mane mato kiti? Kiekvienam Zodiako ženklui  skausminga vertybių transformacija vyks tam tikrose gyvenimo srityse. Kur - geriausia pasitikrinti atmintyje, nes tokią pat kilpą Ožiaragyje Venera darė 2014 metų sausį.

Astrologija pateikia vertybių transformacijos prognozę Saulės Zodiako ženklams:

Avinai bus spaudžiami įvertinti naują karjeros pasiūlymą arba susimąstys, ar pakankami jiems moka už esamą poziciją. Vyks derybos dėl atlyginimo. Gali keistis pareigos, darbovietė ar vadovas. 

Jaučiai peržiūrės savo pasirinkimus: ar tinkamą studijų kryptį pasirinko. Gali tekti atidėti atostogų ar švenčių planus, permokėti už kelionę. Gali atsinaujinti astostogų romano ryšys.

Dvynius partneris gali versti paimti kreditą. Kita vertus, jie gali peržiūrėti turimus finansinius įsipareigojimus, refinansuoti kreditus. Poros gali atrasti gilesnį intymumo ryšį.  

Vėžiai svers santykių vertę, turės progą įvertinti grįžusį partnerį, pabandyti iš naujo. Arba nutraukti ryšius visiems laikams.

Liūtams teks rinktis, ar jie išties nori visų tų naujų pareigų, kurias jiems privalu vykdyti, ar pakankamai už jas moka, ar jiems nekraunama daugiau nei kitiems kolegoms. Gal geriau kažko atsisakyti dėl kasdienybės komforto. Bej, jie gali įsigyti augintinį, kurio jau anksčiau norėjo.   

Mergelės spręs vaikų, atostogų, hobi dilemas. Jiems svarbu įsivertinti, kiek komforto jie duoda ir kiek gauna. Yra pavojus pernelyg daug išleisti mylimųjų dovanoms ar azartiniams žaidimams.

Svarstyklės gali būti priverstos gan greitai priimti sprendimus dėl gyvenamos vietos: ją pakeisti, remontuoti ar transformuoti dėl pasikeitusios situacijos šeimoje, nes norėsis daugiau komforto. 

Skorpionams gera proga įvertinti ryšius su kaimynais, broliais ir seserimis, artimais kolegomis. Gali tekti nukirsti tam tikrus sekinančius santykius.

Šauliai vieni iš tų, kurie turi gali sėkmingai padidinti savo turtą, gražiai pateikę ir brangiau pardavę savo  gebėjimus. Gali  pasikeisti net ir jų pajamų šaltinis. 

Ožiaragiai peržiūrės savo asmeninį ar profesinį įvaizdį. Puiku grįžti prie jau išbandytos dietos, mankštos, aprangos. Kai kas sulauks ir galimybės atnaujinti nutrūkusius santykius.

Vandenių išgyvenimų nepamatys niekas: jie vyks giliai širdyje ar atskirtyje. Beje, vienatvė ir dvasingumas  šiam visuomeniškam ženklui netikėti gali pasirodyti visai patrauklūs. Vertėtų pasisaugoti ir neįsivelti į slaptą romaną, nes jis bus trumpalaikis ir su skausmingomis pasekmėmis.

Žuvys iš kailio nersis dėl draugų, kolektyvo, populiarumo. Ir nėra jokios garantijos, kad jiems bus tinkamai padėkota. Beje, jie iš tų, kurie gali pamėginti laimę loterijoje. 

 REDAKCIJA REKOMENDUOJA