REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2024 m. Vasario 26 d. 09:35

Rėkyvos ežere skendo du žvejai: vieno išgelbėti nepavyko

Šiauliai

BNS/Fotobankas nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


293127

Sekmadienio pavakarę ugniagesiai gelbėtojai skubėjo prie Rėkyvos ežero. Pranešta apie skęstančius žvejus.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, vasario 25 dieną 16 val. 3 min. gautas pranešimas, kad Šiaulių rajone, Verduliukų kaime, Rėkyvos ežere, skęsta du žvejai.

Atvykus ugniagesniams, 1 km atstumu nuo kranto matėsi įlūžęs žvejys. Gelbėjimo darbus sunkino plonas, lūžtantis ledas. Panaudoję dvi gelbėjimo roges, ugniagesiai gelbėtojai gelbėjimo virvėmis pasiekė skęstantį žveją. Žmogus ištrauktas iš vandens, paguldytas ant rogių ir saugiai pargabentas į krantą. Sąmoningas vyras perduotas medikams.

17.35 val. narai iš vandens ištraukė nuskendusį vyrą. Rogėmis vyro kūnas pargabentas į krantą, perduotas policijai ir medikams.

Ežere nuskendo 36 metų vyras.

Jis su 47 metų pažįstamu vytu paniro į ledinį vandenį. Jų pagalbos šauksmą išgirdo ant kranto buvęs atsitiktinis žmogus. Atvykusiems ugniagesiams gelbėtojams, kad pasiektų skęstančiuosius, teko įveikti kilometro atstumą nuo kranto.

Gelbėjimo darbus sunkino plonas lūžtantis ledas. Panaudojus dvejas gelbėjimo roges, buvo pasiekta nelaimės vieta ir gelbėjimo virvėmis iš vandens ištrauktas vienas žmogus. Paguldytas ant rogių, jis buvo saugiai pargabentas į krantą ir perduotas medikams.

Antro skęstančiojo išgelbėti nepavyko, nes pastarajam nebeužteko jėgų išsilaikyti už ledo atbrailos ir sulaukti gelbėtojų. Jį pasiglemžė vandens gelmė. Vyro kūną narai ištraukė po geros valandos paieškų.REDAKCIJA REKOMENDUOJA