REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sveikata2019 m. Lapkričio 14 d. 16:29

Reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugos turi būti prieinamos kiekvienam gyventojui

Šiauliai

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt


106800

„Norime, kad VšĮ Joniškio ligoninėje teikiamos reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugos būtų prieinamos kiekvienam gyventojui, kad kuo daugiau žmonių apie jas žinotų“, – vakar Joniškio rajono savivaldybėje vykusią diskusiją pradėjo Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius.

dsc-0262-17063.jpg

Diskusijoje dalyvavęs VšĮ Joniškio ligoninės vyriausiasis gydytojas Edmundas Baltakis pristatė numatytas artimiausias veiklas, planuojamus darbus, Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje teikiamas reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugas. Edmundas Baltakis nurodė, kad šiuo metu be gydytojo siuntimo teikiamos tik mokamos vandens procedūros, o druskų kambario procedūros teikiamos tik su gydytojo siuntimu. Jei siuntimas išduotas fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo – druskų kambario procedūros gyventojams nemokamos, jei šeimos gydytojo – procedūros mokamos.

Savivaldybės administracijos direktorė Valė Kulvinskienė išsakė pastabas dėl mokamų reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugų teikimo laiko, informacijos sklaidos, viešinimo. Ji akcentavo, kad Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus teikiamos sveikatinimo paslaugos turi būti prieinamos kiekvienam asmeniui. Būtina koreguoti minėto skyriaus darbo laiką, paslaugos turi būti teikiamos iki 18.00 val. ir šeštadieniais, kad dirbantys asmenys po darbo galėtų pasinaudoti teikiamomis vandens, masažo procedūromis, kurios padeda atsipalaiduoti, ir atsikratyti nuovargio.

Savivaldybės meras padėkojo VšĮ Joniškio ligoninės vyriausiajam gydytojui už operatyviai priimtus sprendimus reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugų teikimo sityje, pasidžiaugė išsamiai pristatyta galima minėtų paslaugų teikimo strategija.

„Jau nuo šių metų gruodžio 1 d. gyventojai turės galimybę pasinaudoti VšĮ Joniškio ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje tiekiamomis mokamomis sveikatą stiprinančiomis paslaugomis, jos gyventojams bus teikiamos ne tik darbo valandomis, bet ir po 17 valandos bei šeštadieniais“, – diskusijos pabaigoje pažymėjo Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

dsc-0242-17066.jpgREDAKCIJA REKOMENDUOJA