REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Liepos 10 d. 08:21

Raseiniškiai surinko 101 vaistinėlę Ukrainai

Raseiniai

Etaplius.LTŠaltinis: Raseinių rajono savivaldybė


272382

Birželio pabaigoje visoje Lietuvoje startavo plati pilietinė akcija, kurios metu buvo siekiama surinkti milijoną automobilinių vaistinėlių ir perduoti jas Ukrainai. Lietuviai buvo raginami nuo liepos 1 d. keičiamas gyventojų ir juridinių asmenų automobilių vaistinėles neišmesti, o pristatyti į specialius surinkimo punktus visoje šalyje.

Prie šios akcijos „Milijonas vaistinėlių Ukrainai“ prisidėjo ir gausus būrys Raseinių krašto gyventojų, kurie vaistinėles galėjo atnešti į Savivaldybės priimamąjį arba jas palikti bet kurioje rajono seniūnijoje, iš kurių seniūnai vėliau pristatė jas į surinkimo punktus.

Šią savaitę iš Raseinių rajono savivaldybės administracijos pastato ir rajono seniūnijų jau buvo surenkamos paskutinės vaistinėlės, kurios toliau bus išvežtos į tolimesnius surinkimo punktus ir perduotos akcijos organizatoriams.

Vėliau organizatoriai peržiūrės surinktas vaistinėles, įvertins jų techninę būklę, suskirstys pagal vaistinėlių turinį ir pasirūpins vaistinėlių perdavimu Ukrainos gynėjams bei civiliams gyventojams, kuriems tokia parama yra ypač reikalinga.

Raseinių rajono savivaldybės organizatoriams buvo perduota 101 vaistinėlė, kurias, norėdami prisidėti prie garbingos akcijos, atnešė Raseinių krepšinio klubo „Raseiniai“ jaunieji krepšininkai, Savivaldybės administracijos darbuotojai, Tarybos nariai ir daugybė rajono gyventojų.

Dėkojame visiems Raseinių karšto gyventojams prisidėjusiems prie gyvybiškai svarbios akcijos! Tikimės, kad parodytas mūsų kraštiečių solidarumas su Ukrainos tauta išgelbės ne vieną gyvybę!REDAKCIJA REKOMENDUOJA