PRAMOGOS
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2024 m. Gegužės 9 d. 08:41

Ramus pasivaikščiojimas parke Prienų policijos pareigūnei baigėsi dramatiškai

Prienai

Etaplius.LTŠaltinis: Alytaus AVPK


300525

Gegužės 7-oji Policijos departamento prie VRM Kelių policijos valdybos 2-ojo skyriaus specialistei Gabrielei Petraitytei įsimins ilgai. Kaip ir kasdien, savo šešiametį sūnų nuvežusi į būrelį, pati su šuneliu išėjo pasivaikščioti Prienuose esančiame Beržynų parke.

Jau bebaigianti savo įprastinį maršrutą su keturkoju draugu, Gabrielė ruošėsi sukti link namų, kai išgirdo vaikų šūksnius. Atrodo nieko neįprasto, parkas, vaikai ir šūksniai. Tačiau pareigūnei mažųjų šauksmai pasirodė įtartini.

Nuojauta neapgavo, atsisukusi parke esančio tvenkinio pusėn, pastebėjo vandenyje besiblaškantį vaiką, netoliese, šalia buvęs jo draugas kvietė pagalbą. Nieko nelaukusi policininkė nubėgo link nelaimėlio ir akimirksniu ištraukė jau gilyn grimztantį berniuką. Vaikas buvo šoke, tačiau bendravo ir prašėsi pas mamą.

To paties amžiaus sūnų auginanti Gabrielė sušlapusį ir sušalusį vaiką parsivedė namo, sušildė perrengė, susisiekė su berniuko tėvais ir parvežė jį namo. Tikrą gyvenimo pamoką patyrė tiek dešimtmetį Policijos sistemoje skaičiuojanti pareigūnė, tiek berniukas.

Didžiuojamės drąsiu kolegės poelgiu, o mažiesiems primename, kad neapdairus smalsumas gali baigtis skaudžiomis nelaimėmis.

Sekite savo miesto naujienas!