REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2019 m. Spalio 18 d. 16:49

Rajono vadovai susitiko su naujai paskirtu Joniškio parapijos klebonu, dekanu

Šiauliai

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt


103701

Šiandien Joniškio rajono savivaldybėje rajono meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, mero patarėja Inga Karbauskienė ir administracijos vadovai susitiko su naujai paskirtu vykdyti tarnystę Joniškio parapijoje klebonu, dekanu Remigijumi Jurevičiumi.

dsc-0025.JPG

Susitikimo metu susipažinta, pasidalinta mintimis apie numatomus artimiausius tikslus, diskutuota dėl Joniškio parapijai priklausančių pastatų priežiūros, aptartos jų sutvarkymo ir racionalaus panaudojimo galimybės.

Joniškio parapijoje klebonas Remigijus Jurevičius yra paskirtas vietoj buvusio klebono, dekano Eduardo Semaškos. Prieš tai R. Jurevičius kunigavęs Sidabravo Švč. Trejybės, Vadaktų Šv. Agotos, Dapšionių Dievo Apvaizdos parapijose. Joniškio parapijos klebonas įpareigotas aptarnauti ir Gasčiūnų šv. Stanislovo Kostkos parapiją bei vykdyti Joniškio dekanato dekano pareigas.

Joniškio rajono bendruomenės vardu meras V. Gailius pasveikino naujai atvykusį kleboną, dekaną R. Jurevičių, pasidžiaugė jo energija bei entuziazmu, kuris taip reikalingas užtikrinant gerą ir sklandų bendradarbiavimą.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

dsc-0030.JPGREDAKCIJA REKOMENDUOJA