REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2020 m. Lapkričio 23 d. 18:15

Radžio karantinas: dieta ir žvalgymasis naujų darbų

Vilnius

Reporteris AustėjaŠaltinis: Etaplius.lt


155416

Karantino metu Radžis neteko visų pajamų, Vilniuje dainininkui pasidarė gyventi per brangu, todėl susirinko daiktus ir išvažiavo į Panevėžį.

„Mūsų žmonės kartais pamiršta, kad esam Lietuvos dainininkai ir mes uždirbame tiek, kiek uždirba liaudis. Nereikia maišyti su užsienio atlikėjais, Lietuvos artistai nėra milijonieriai, kad ir tokie kaip aš, kurie rinko arenas. Tą, ką uždirbi, pusę atiduodi mokesčiams“, – LNK laidai KK2 šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., pasakos Radži.

Dainininkas Panevėžyje turi ištaigingai įrengtą dviejų kambarių butą. Ant sienos kabo Radžio portretas, o specialioje sekcijoje saugomos aukso atsargos. Radžis jau keliais savaites sėdi užsidaręs bute, vienui vienas. Iš liūdesio ir neturėjimo ką veikt dainininkas pradėjo kurti „Tik Tok“ įrašus. Bet gyvena jis neramiai – bijo dėl ateities, nes santaupų neturi, o reikia mokėti mokesčius ir komunalinius.

„Niekada neatsidedu juodai dienai, todėl, kad juoda diena man asocijuojasi su mirtim. Jau lauk mirties, nusipirk grabą ir lauk. Aš taip neplanuoju“, – sako Radži.

Karantinas ir taupymas išeis į naudą, tikisi Radžis. Nes paskutiniais sotaus ir gero gyvenimo mėnesiais dainininkas pastambėjo.

„Laikausi dietos, nes aš pasižiūrėjau laidą „KK2 penktadienis“, kai pamačiau savo mordą, tai galima nugriūti, supranti, va šitokia morda“, – savo pastambėjimą Radžis vaizdžiai rodė žurnalistei Laisvai Gutauskienei.

Susilaikymas ir badavimas Radžiui ne naujiena, visa tai jis patyrė augdamas vaikų namuose, nes, dainininko žodžiais tariant, tose įstaigose pertekliaus nebuvo. Radžis tikisi stebuklo, kad karantinas ir korona baigsis iki žiemos švenčių, iki geriausiai apmokamų dienų metuose.

Kad ir kaip viskas susiklostytų, Radžis pašalpų neprašys – kad ir kiek tuščios būtų kišenės. Jei bus striuka – eis dirbt. „Eisiu taksi vairuoti, turiu diplomą virėjo. Kaip ir juokaudavau, eisiu skust bulvių“.

Visa išsami Radži karantino ataskaita tiesiai iš Panevėžio – šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., populiariojoje LNK laidoje KK2.REDAKCIJA REKOMENDUOJA