REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Balandžio 2 d. 20:45

Psichologė atskleidė, kodėl pažinčių programėlės veda ne į meilę, o į skyrybas: „Jos taip užprogramuotos, kad ten gyventum visą laiką“

Lietuva

Unsplash.com nuotr.

Etaplius.LTŠaltinis: Ptanešimas spaudai


296830

Ne veltui sakoma, kad pavasaris – meilės laikas. Tie, kurie turi mylimuosius, išgyvena gražiausią laiką. Tačiau, ką daryti vienišiams, kurie neslepia, kad antrąją pusę susirasti tampa vis sunkiau? TV3 laida „TOP 3“ šį vakarą pakvies ieškoti atsakymų. Taip pat šiandien būsime nustebinti ir brangių lietuvių pirkinių. Ne tik įspūdingų sumų, paklojamų už vinilines plokšteles, bet ir tų, kurios išleidžiamos nekilnojamam turtui svetur. Vien praėjusiais metais lietuviai Ispanijoje nupirko nekilnojamo turto už maždaug 2 milijardus eurų!


Vieni teigia, kad meilė ateina netikėtai, o kiti tvirtina priešingai – jei neieškosi, tai ir nerasi. Būdų, kaip susirasti mylimą žmogų, šiais laikais nestinga, bet kas veikia geriausiai?

Kaip laidoje teigs žinoma sporto trenerė Rasa Vilkienė, susirasti antrąją pusę sunku ir dėl pakitusių žmonių vertybės. Nors moteriai dėmesio ir netrūksta, jos vienadieniai pasimatymai nedomina. Anot Rasos, svarbiau po kojomis turėti pagrindą nei skirti laiko tiems, kurie jo nevertina.

„Šiai dienai moterys yra stipresnės emociškai – vienu metu gali dirbti 3 darbus, kai vyrai to, deja, negali. Moterys didžiąja dalimi tampa nepriklausomos – vyrų manipuliacijos jau nebeveikia. Jos, o ne jie gali rinktis, ir tada vyrui gaunasi toks diskomfortas – kaip aš čia toks karžygys ir manęs aplinkui negirdi?“ – įsitikinusi ji.

Pastaruoju metu populiarėja ir greitieji, vos kelias minutes trunkantys pasimatymai – vadinamieji „speed dating“. Juose ieškantys artumo, per vieną vakarą turi progą pabendrauti net su keliais kandidatais į savo širdį. Anot tokių pasimatymų organizatorės Gabrielės Aliukonės, tai – lyg gyvas „Tinder“.

„Tu nueini į vieną pasimatymą 2 – 3 valandas, ir sutinki 12 – 13 žmonių“, – pasakos laidoje G. Aliukonė.

Tuo tarpu kiti mieliau renkasi įvairias pažinčių programėles. Ir nors visi esame girdėję istorijų, kaip čia susipažinę žmonės netrukus iškelia vestuves, psichologė Rosita Kanapeckaitė tokias programėles vadina... skyrybų treniruokliais.

„Jos yra taip užprogramuotos, kad toje programėlėje gyventum visą laiką. Programėlės gamintojui tai yra naudinga, nes tu visą laiką esi paieškose“, – sakys laidoje ji.

Anot jos, individualistų, kurie neranda antros pusės, ir tai pakeičia kitais dopamino šaltiniais – pavyzdžiui, kompiuteriniais žaidimais – ateityje tik daugės. To priežastis – aiški: „Antrai pusei kartais keliame daug didesnius reikalavimus negu sau“.

Taip pat laidoje išgirsime ir apie įspūdingas lietuvių nekilnojamam turtui užsienyje išleidžiamas sumas. Pernai 14 tūkst. tautiečių Ispanijoje įsigijo butų ir namų už 2 mrld. eurų! O vidutinė perkamo turto vertė siekia net 150 tūkst. eurų. Kas skatina lietuvius mūsų pajūrį iškeisti į Ispaniją?

Galiausiai žiūrovai bus nustebinti ir dar kartą. Pavyzdžiui, kiek įvertintumėte grupės „Foje“ vinilinę plokštelę „Aš esu Čia“? Mūsų tautiečiai, pasirodo, tam negaili ir 900 eurų. Buvęs grupės narys Arnoldas Lukošius, išgarsėjęs savo beprotišku šokiu „Eurovizijoje“, išgirdęs tokias sumas, kraipo galvą. Tačiau tai – faktas: kolekcininkai Lietuvoje vinilus pavertė prabangos preke. Daugiau apie tai – jau šį vakarą.

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3!REDAKCIJA REKOMENDUOJA