REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2023 m. Balandžio 14 d. 14:26

Prokuroras prašo užsegti apykoję už seksualinius nusikaltimus teistam R. Jakščiui

Kaunas

BNS / Fotobankas nuotr.

Ingrida SteniulienėŠaltinis: BNS


264405

Kauno apygardos prokuroras penktadienį kreipėsi į Kauno apylinkės teismą, prašydamas už seksualinius nusikaltimus teisiamam Remigijui Jakščiui skirti intensyvią priežiūrą – apykoję ir išleisti jį iš namų tik valandai per parą.

„Prašoma nustatyti, kad asmuo visą parą būtų namuose, per parą vieną valandą galėtų išvykti apsipirkti“, – BNS sakė prokuratūros atstovė Tautvilė Merkevičiūtė.

Prokurorui pateikus prašymą, teismas paskirs jo svarstymo datą.

Kauno gyventojams pranešus apie nepilnamečio apsilankymą pas vyrą, teistą už seksualinius nusikaltimus, pareigūnai trečiadienio vakarą paauglį rado pasislėpusį name esančioje nišoje.

„Tada tapo akivaizdu, kad asmuo pažeidė kardomąją priemonę nebendrauti su nepilnamečiais, dėl to kreiptasi dėl griežtesnių kardomųjų priemonių“, – BNS sakė T. Merkevičiūtė.

R. Jakštys pernai buvo nuteistas už nepilnamečių berniukų seksualinį tvirkinimą. Šiuo metu teisme yra nagrinėjama dar viena panašaus pobūdžio byla. Teismas minėtam asmeniui buvo uždraudęs bendrauti su nepilnamečiais.

Anksčiau išnagrinėtoje byloje, kurioje R. Jakštys nuteistas už nepilnamečių seksualinį tvirkinimą, nustatyti keturi nukentėję nepilnamečiai, šiuo metu nagrinėjamoje – trys.

Anot Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, policija trečiadienio vakarą, apie 20.25 val., gavo pranešimą, jog Kaune, Pasimatymo akligatvyje, pas 25-erių vyrą pastebėtas nepilnametis asmuo.

Nepilnametį, gimusį 2008 metais, policija aptiko pasislėpusį gyvenamajame name esančioje nišoje.REDAKCIJA REKOMENDUOJA