REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2019 m. Balandžio 18 d. 10:08

Prisiekusi naujoji taryba slaptu balsavimu išsirinko naująjį vicemerą

Tauragė

Brigita ŠliužaitėŠaltinis: Etaplius.lt


80379

Slaptu balsavimu (14/11) išrinktas naujasis rajono vicemeras. Juo tapo Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Jurbarko skyriaus pirmininkas Daivaras Rybakovas, kurį daugumos balsais trečiadienį, balandžio 17 dieną, patvirtino prisiekusi naujoji taryba. TS-LKD partijai deleguoti kandidatą į mero pavaduotojo postą priklauso pagal koalicijos sutartį, kuri buvo pasirašyta antradienį, balandžio 16 dieną.

Pagal šią sutartį deleguoti kandidatą administracijos direktorių priklauso Jurbarko socialdemokratams, o į administracijos direktoriaus pavaduotojo postą taip pat tai pačiai TS-LKD. Šioje sutartyje nėra jokių konkrečių pavardžių, tačiau D. Rybakovas neslepia, kad į administracijos direktoriaus pavaduotojo postą bus siūlomas Darius Juodaitis, kuris šias pareigas ėjo iki šiol. Kokį kandidatą siūlys į adminstracijos direktoriaus postą, paaiškės vakare.

Tada rinksis Jurbarko socialdemokratų partijos skyriaus taryba, siūlys ir balsuos už kandidatus. Tai „Mūsų laikui“ trečiadienį, po šventinio posėdžio, patvirtino LSDP Jurbarko skyriaus pirmininkas Audronis Zairys. Jis patvirtino, kad vienas iš pretendentų į šį postą – Vida Rekešienė, dabartinė administracijos direktorė. Po minėta koalicijos sutartimi – 14 tarybos narių parašų, prie kurių naujas – socialdemokratų darbo partijos sąraše išrinktos Ingos Molevaitės. Ji apsisprendė prisijungti prie valdančiosios daugumos.REDAKCIJA REKOMENDUOJA