REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2024 m. Vasario 14 d. 09:38

Prienų krašto muziejuje – Užgavėnės, griausmingas žiemos išvarymas ir gražiausios Morės rinkimai

Prienai

Etaplius.LTŠaltinis: Prienų krašto muziejus


291981

Vasario 13 d. Prienų krašto muziejuje vyko Užgavėnės, griausmingas žiemos išvarymas ir gražiausios Morės rinkimai.

Pačios gražiausios Morės rinkimuose nugalėjo ir I-ąją vietą užėmė „InMedica“ klinikos „InMedica daktariukė, II-ąją vietą užėmė Dvariuko bendruomenės „Dvariuko dama“, III-ąją vietą užėmė Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos „Dūmė Tūmienė“. Prizines vietas užėmusios Morės apdovanotos Prienų krašto muziejaus prizais. Tačiau neapdovanotų neliko, kitos Morės buvo apdovanotos rėmėjų prizais.

Už prizus dėkojame Prienų rajono savivaldybei, Prienų rajono savivaldybės tarybos nariui Deividui Dargužiui, Prienų turizmo ir verslo informacijos centrui, Danutės ir Gedimino Olsevičių bitynui, UAB „Prienų prekyba“, UAB „Rūdupis“, UAB „Strielčių lentpjūvė“.

Už dalyvavimą konkurse dėkojame UAB „Scapa Baltic“, Prienų sveikuolių klubui „Versmenė“, Prienų globos namas, Lietuvos probacijos tarnybos Kauno regiono Prienų skyriui, Prienų socialinių paslaugų centro „Šeimų klubui“, Prienų lopšeliui-darželiui „Pasaka“, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijai, Dvariuko bendruomenei, „InMedica“ klinikai ir Onai Rasimienei.

Tačiau Prienų krašto muziejaus kieme vyko ir daugiau įvairių įdomybių. Prienų kultūros ir laisvalaikio centras, šventės metu, atidarė plastikos kirurgų centrą ir laukė pirmųjų klientų, norinčių baisiai pasigražinti, linksmino žmones aptiekarių blicturnyru, dirbtinio intelekto indėjimu galvon ir pasiutpolkės varžybomis. Visi sočiai prisivalgę blynų stebėjo Lašininio ir Kanapinio kovą, kurios metu Kanapinis įveikė Lašininį ir konstatavo, kad pavasaris greitai ateis. O sulaukus vėlaus vakaro Morė buvo sudeginta su visomis metų negandomis.REDAKCIJA REKOMENDUOJA