REDAKCIJA REKOMENDUOJA
Aktualijos2022 m. Spalio 8 d. 09:36

Prasidėjus politinei kampanijai, finansus artėjantiems rinkimams suplanavo tik socialdemokratai: kiti vis dar skaičiuoja

KOMENTARAI (1)

Dėmesio! Komentatorių nuomonė neatspindi Etaplius.lt redakcijos nuomonės. Pasisakymai nėra redaguojami. Pažeidus Etaplius.lt taisykles, komentarai bus ištrinami.
RūtenisSiūlau šalinti
2022-10-08 09:54
AMBaliniai sosal- domkratai kaip inkstaitaukuose gyveno prie savo patriarcho chameliono, dabar jau amžino poilsio atgulusį pantione su užmautu blizgančiu kibiru ,o nūdien jie nebegauna nei išreketuotų pinigų iš suprivatizuotų pelningų objektų bei kitų maklių, kur ambalas suveikdavo. Šiauliuose irgi neblogos vyko schemos su švietimo įstaigų vadovų vykdyta šantažo politika, kai už sasalus turėjo balsuoti švietimo kolektyvai, o ir tėvelius spaudė tai daryti, o kas mano saulės mieste paskirdavo tų įstaigų vadovus, tai dabar čia neminėsiu, nes tam žmogui reikia palydovo- asistento. Taip kad sasalai stojo į bendrą eilę rinkimuose ir kovoti dabar reikia jau beveik lygiomis sąlygomis, o kadangi lygiomis, tai didelių šansų kaip ir nebeturi.