REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2023 m. Vasario 20 d. 21:24

Policija pateikė daugiau detalių apie mįslingą penktokės dingimą Šiauliuose

Šiauliai

Etaplius.LTŠaltinis: Etaplius


259665

Pirmadienio vakarą socialiniuose tinkluose pasklido skubus pagalbos prašymas. Šeima prašo visuomenės pagalbos, ieškant šiandien be žinios pradingusios mergaitės.

Skelbiama, kad mergaitė yra penktos klasės mokinė, mokosi Šiaulių Gegužių progimnazijoje. Nors šį rytą ji buvo nuvežta ir paleista prie mokyklos, pamokose nepasirodė ir namo nesugrįžo.

Mergaitė dėvėjo juodą striukę ir žalią kepurę. Šeima dėl vaiko dingimo kreipėsi į policiją.

Šiaulių apskrities policija pateikė daugiau detalių apie šį įvykį.

„Policija prašo visuomenės pagalbos surandant dingusią 11-metę Augustiną Milunaitę. Vasario 20-osios ryte artimieji mergaitę atvežė į mokyklą, tačiau pamokose ji nepasirodė. Pareigūnų turimais duomenimis, šiuo metu ji gali būti Alytaus mieste.

Mergaitės požymiai: apie 147 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, ilgų tamsokų plaukų, rudų akių, tamsesnio gymio. Mergaitė vilkėjo juodą striukę, tamsiai žalią kepurę ir šaliką. Su savimi turėjo mėlyną kuprinę su rožiniais užtrauktukais.

Asmenis, mačiusius mergaitę ar ką nors žinančius apie jos buvimo vietą, prašome nedelsiant skambinti pagalbos telefonu 112”, – praneša Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Papildyta:

Policija informavo, kad mergaitė rasta sveika ir gyva.REDAKCIJA REKOMENDUOJA