REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2019 m. Liepos 19 d. 09:07

Po vizito Tauragės rajono savivaldybėje – naujos idėjos

Joniškis

Joniškio rajono savivaldybės nuotr.

Reporteris SantaŠaltinis: Etaplius.lt


91930

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė ir savivaldybės administracijos atstovai lankėsi Tauragės rajono savivaldybėje.


Foto galerija:

untitledhgfd.png
untitledhgfdngn.png

Susitikimo tikslas – aptarti verslo skatinimo priemones ir dviejų savivaldybių bendradarbiavimo kryptis, aplankyti Tauragės industrinį parką, susipažinti su jo veikla, ieškoti verslo skatinimo Joniškio savivaldybėje idėjų.

Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas ir administracijos direktorius Modestas Petraitis pristatė Tauragės kraštą, savivaldybės prioritetus, svarbiausius įgyvendinamus projektus, atliekamus ir planuojamus atlikti darbus, verslo skatinimo galimybes.

Susitikimo metu Tauragės apskrities verslininkų asociacijos pirmininkė Giedrė Stulginskienė pristatė užsieniečių įdarbinimo aspektus, džiaugėsi savivaldybės ir vietos verslininkų bendravimo formomis.

Savivaldybės atstovai aplankytė labiausiai išvystytą šeimos valdomą industrinį parką Lietuvoje, turintį daugiau nei 100 000 m² ploto pramoninių patalpų, paruoštų verslui ir beveik 200 000 m² ploto, skirto plėtrai. Šiuo metu parke sukurta daugiau nei 1000 šiuolaikiškų darbo vietų, pritraukta daugiau nei 40 milijonų eurų investicijų. Industrinio parko steigėjas Antanas Stankus ir jo sūnūs Darius ir Linas pristatė veiklas ir mielai dalinosi su joniškiečiais patarimais ir naujomis idėjomis.

Savivaldybės meras Vitalijus Galius tauragiškiams tarė ačiū už pasidalintą patirtį ir idėjas, kurios svarbios siekiant skatinti smulkųjį verslą ir pritraukti užsienio investuotojus į Joniškio rajoną.REDAKCIJA REKOMENDUOJA