REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualu2020 m. Kovo 5 d. 14:06

Po metų pertraukos Aurimas Lankas vėl Taryboje

Šiauliai

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt


120330

Prieš savaitę iš Šiaulių miesto savivaldybės tarybos pasitraukus politikui Vaidui Baciui, šiandien, po metų pertraukos, į posėdžių salę grįžo Aurimas Lankas.

Vaidas Bacys priklauso Liberalų sąjūdžiui. Po jo rinkimų sąraše iš karto rikiavosi per rinkimus tai pačiai partijai priklausęs Aurimas Lankas. Šiuo metu A. Lankas yra perėjęs į Lais­vės par­ti­ją, ini­ci­ja­vo šio sky­riaus įkū­ri­mą Šiau­liuo­se ir yra jo pir­mi­nin­kas. Tokios politinės permainos, pasak VRK, netrukdo politikui grįžti į Tarybą.

„Po vienerių metų pertraukos vėl prisiekiau kaip Šiaulių miesto tarybos narys. Mano kolega ir geras bičiulis Vaidas visas jėgas ir laiką skirs vaikams trijose mokyklose. Ačiū Vaidui už neįkainojamą patirtį, kurią iš jo gavau per daugiau nei 15 metų trunkančią pažintį. Visada priimdavau sprendimus vadovaudamasis savo sąžine bei suvokimu. Nesileidau paveikimas kitų asmenų ar saldžių pažadų. Tuo ketinu vadovautis ir toliau. Dėkoju visiems, kurie patikėjote manimi ir mano idėjomis Šiauliams. Tepadeda man Dievas“, - savo socialinio tinklo Facebook paskyroje rašė Aurimas Lankas.

84148440-10158063576292152-9065437327647571968-n.jpg

Šia tema savo socialinio tinklo paskyroje pasisakė ir naują suolo draugą gavusi liberalė Giedrė Mendoza.

„Kad ir kaip bebūtų liūdna prarasti suolo draugą Vaidą, labai džiaugiuosi nauju suolo draugu, gerų akių Aurimu. Vaidas nusprendė visas savo kompetencijas ir talentus panaudoti Lietuvos švietimui keisti ir toliau darys stebuklus savo vadovaujamose net trijose mokyklose. Liberalios idėjos šiek tiek kita forma vis tiek bus girdimos Šiaulių miesto taryboje“, - rašė politikė.REDAKCIJA REKOMENDUOJA