REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Lapkričio 13 d. 14:25

Plungės TIC direktorei – ministerijos apdovanojimas

Plungė

Etaplius.ltŠaltinis: Plungės rajono savivaldybės inf.


283352

Lapkričio 9-ąją Vilniuje vyko Ekonomikos ir inovacijų ministerijos organizuotas 9-asis Lietuvos turizmo forumas-kūrybinės dirbtuvės „Turizmo kelrodis: kur link einame?“ Renginio pradžioje ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė ir viceministras Karolis Žemaitis apdovanojo Lietuvos turizmui labiausiai nusipelniusius šios srities atstovus. Tarp penkių geriausiųjų – ir Plungės turizmo informacijos centro direktorė Sandra Kasmauskienė. Ministerijos vadovai jai įteikė ženklelį ir padėkos raštą.

Ministerijos apdovanojimą gavusią Plungės TIC vadovę pasveikino forume dalyvavęs Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis. „Tokioje srityje kaip turizmas esminis faktorius yra žmonės. O Plungės TIC direktorė Sandra Kasmauskienė yra tikra šios srities profesionalė, išmananti ir mylinti savo darbą, turinti daug patirties ir žinių. Džiaugiuosi teikęs ją šiam apdovanojimui, o dar labiau – kad Sandra buvo įvertinta visos Lietuvos mastu“, – sakė Savivaldybės vadovas.

Šio Lietuvos turizmo forumo tikslas – pradėti kurti strateginį turizmo sektoriaus dokumentą – 20230 metų Lietuvos turizmo kelrodį, kuriame būtų numatyti turizmo plėtros prioritetai, iškelti uždaviniai ir įvardytos priemonės jiems įgyvendinti.

Į forumą susirinkusius privataus ir viešojo turizmo sektoriaus atstovus pasveikino ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė, Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė. Pranešimus skaitė Europos Komisijos atstovė Ramunė Genzbigelytė Venturi – apie Europos Sąjungos turizmo strategiją, viceministras Karolis Žemaitis – apie Lietuvos turizmo iššūkius ir galimybes. Vėliau surengta diskusija, po jos forumo dalyviai pakviesti į Lietuvos turizmo kelrodžio kūrybines dirbtuves.REDAKCIJA REKOMENDUOJA