REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Kovo 14 d. 09:56

Pirmadienį Lietuvoje kauks tikrinamos sirenos

Pakruojis

Etaplius.ltŠaltinis: Pakruojo rajono savivaldybė


294787

Šių metų kovo 18 d. Lietuvoje bus vykdomos valstybinio lygio civilinės saugos kompleksinės pratybos, kurių metu 10 val. vyks gyventojų perspėjimo sistemos patikrinimas, (bus įjungtos elektros sirenos visam darbo ciklui (3 min.)).

Nustojus kaukti elektros sirenoms, per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, regionines radijo stotis ,,Saulės radijas“ ir ,,RS2“, o taip pat per gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšių paslaugų tiekėjų tinklus iš Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM bus skelbiama informacija gyventojams.

Siekdamas įvertinti gyventojų perspėjimo ir informavimo mobiliųjų operatorių tinklais siunčiamais pranešimais į telefonus sistemos funkcinį efektyvumą ir perspėjimo pranešimų gavėjo pasiekiamumą, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos prašo gyventojų, darbuotojų po sirenų patikrinimo ir gautų / negautų pranešimų užpildyti apklausą, kuri paviešinta savivaldybės interneto svetainėje www.pakruojis.lt (Naujienos) ar užpildant internetinę apklausą.REDAKCIJA REKOMENDUOJA