REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sveikata2023 m. Lapkričio 14 d. 14:59

Pirmą kartą suorganizuota „Senjorų dienos stovykla“

Ignalina

Etaplius.ltŠaltinis: Ignalinos rajono savivaldybė


283467

Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vizija – visapusiškai sveika asmenybė, pailginta gyvenimo trukmė ir kokybiška senatvė.

Bendradarbiaujant su Ignalinos rajono savivaldybe pirmą kartą buvo organizuota „Senjorų dienos stovykla“, kurios metu daug dėmesio skiriama pagrindiniams sveikos gyvensenos principams.

Į dienos stovyklą susirinkusios senjorės veiklas pradėdavo nuo mankštos, tai yra ne vien fizinis aktyvumas, bet ir nelaimingų atsitikimų ir traumų prevencija. Vyko būtinos ir labai reikalingos pirmosios pagalbos mokymai – esamų žinių atnaujinimo metas. Sveikos mitybos skatinimas – pietūs iš sveikatai palankių produktų.

Kartu gaminta ir vaišintasi kokteiliu, užkandžiais bei desertu. Improvizuota šokių pertraukėlė buvo puikus emocinės sveikatos stiprinimas. Kūrybinio užsiėmimo tikslas – sužinoti naujų saviraiškos būdų.

Dalyvės susikaupusios piešė fraktalus, įvairiausiomis spalvomis nuspalvindamos savo nuotaikas. Šiaurietiškasis ėjimas tinkamas visoms amžiaus grupėms ir visiems metų laikams. Darganotas oras pakoregavo žygio aplink ežerą maršrutą, bet ne dalyvių nuotaiką. Ignalinos miškų ir ežerų grožis atsiskleidė rudeniškais garsais, kvapais, spalvomis. Vienareikšmiškai pagerėjo fizinė bei emocinė sveikata! Nuoširdžiai tarpusavyje pabendravome, sužinojome naujų dalykų, pasidalinome gyvenimiškomis patirtimis.REDAKCIJA REKOMENDUOJA