REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2018 m. Balandžio 6 d. 16:27

Per pirmąją parą – rekordinis į „Velomaratoną“ užsiregistravusiųjų skaičius

Vilnius

Organizatorių nuotr.

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


33837

Į didžiausią dviračių renginį Baltijos šalyse „Velomaratoną“ vos per vieną parą užsiregistravo daugiau nei 1000 dalyvių. Įspūdingą maršrutą Vilniaus gatvėmis dviratininkai įveiks priešpaskutinį rugpjūčio sekmadienį, rugpjūčio 19 dieną. Devintasis „Velomaratonas“ startuos prie Seimo rūmų.

„Toks milžiniškas registracijų kiekis - per pirmąją parą net 1412 - rodo, kad dviračius mylinčių žmonių būrys stipriai auga ir jiems reikalingi tokio pobūdžio renginiai, galimybė pabūti drauge, pasivaržyti ar išmėginti savo jėgas. Būtent „Velomaratonas“ visus šiuos poreikius išpildo“, - teigė „Velomaratono“ idėjos autorius, Nacionalinio automobilių klubo vadovas Benediktas Vanagas.

Renginio organizatoriai atkreipia dėmesį, kad „Mėgėjų“ ir „Vaikų“ važiavimų dalyviai turi galimybę nemokamai registruotis iki birželio 17 dienos. Sportininkai iki šios datos, taip pat gali registruotis už itin mažą startinį mokestį - tik 10 eurų. Nuo birželio vidurio registracijos mokestis didės.

Tradiciškai prie starto linijos rikiuosis „Mėgėjų“, „Semi-sport“, „Sport“ ir važiavimų dalyviai. Mėgėjai savo distanciją galės pasirinkti patys. Jie turės galimybę važiuoti 10, 20 arba 30 km. „Semi-sport“ greitieji mėgėjai dviratininkai turės įveikti 50 km trasą, „Sport“ važiavimo dalyviai - 50 arba 100 km. Taip pat ir mažieji dviračių mėgėjai, kuriems reikės įveikti 2,5 km trasą. Šio važiavimo dalyviai, kaip ir „Mėgėjų“, nelenktyniaus. Antrąsyk vyks atskiri paspirtukų, riedlenčių ir riedučių važiavimai. Dviratininkų ir miesto svečių lauks pramogų miestelis, įvairios rungtys ir gera nuotaika.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA