REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2023 m. Lapkričio 15 d. 10:23

Penktasis Verslo forumas Vilkaviškyje

Vilkaviškis

Etaplius.ltŠaltinis: Vilkaviškio rajono savivaldybė


283528

Vilkaviškio rajono verslo bendruomenės atstovai šiandien rinkosi į penktąjį kartą organizuotą Vilkaviškio rajono verslo forumą, kuris vyko Sporto ir pramogų centre.

Šis Vilkaviškio rajono savivaldybės, Vilkaviškio turizmo verslo ir informacijos centro bei Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Vilkaviškio atstovybės organizuotas renginys skirtas Verslo dienai paminėti.

Renginio tikslas – ne tik išgirsti naudingos informacijos, pasidalyti patirtimi ir įžvalgomis, bet ir pagerbti rajono verslininkus, kurie savo idėjomis, sunkiu darbu ir ryžtu prisideda prie Vilkaviškio rajono gerovės kūrimo.

Verslininkus ypatingą dieną sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės vicemerai Daiva Riklienė ir Joris Juškauskas, Savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas, Vilkaviškio turizmo verslo ir informacijos centro direktorius Vitas Girdauskas, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Vilkaviškio atstovybės vadovas Aloyzas Beržanskis ir kiti garbūs svečiai.

Verslo forumo pradžioje apie dirbtinį intelektą bei inovatyvias priemones kalbėjo bei praktinį užsiėmimą vedė IT verslo konsultantas, dirbtinio intelekto ir ChatGPT mokymų lektorius Darius Grigaliūnas.

Po išsamaus ir naudingo pranešimo prasidėjo svarbiausias renginio momentas – Vilkaviškio rajono verslo apdovanojimų įteikimas.
Pirmąsias nominacijas įsteigė Vilkaviškio rajono savivaldybė.

Nominaciją „Už investicijas į Vilkaviškio rajoną bei efektyvią partnerystę tarp verslo ir savivaldos“ Savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas įteikė įmonei UAB „UHB GROUP“.

Antrąją nominaciją „Už investicijas į Vilkaviškio rajoną bei efektyvią partnerystę tarp verslo ir savivaldos“ Savivaldybės vicemeras Joris Juškauskas įteikė įmonei UAB „RSD GROUP“.

Europos parlamento nario Juozo Oleko nominaciją „Už verslo ir meno simbiozę, intelektualaus turizmo skatinimą“ UAB Vištyčio kempingui „Pušelė“ įteikė Europarlamentaro padėjėja Jolanta Maksimavičienė.

LR Seimo nario Algirdo Butkevičius nominaciją „Už verslo plėtrą regione“ IĮ „Kalinausko metalo gaminiai“ įteikė Seimo nario patarėjas Valdas Riklius.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų kancleris Andrius Verbyla nominaciją „Pagaminta Vilkaviškyje“ įteikė Vilmantui Navickui – „Vilmanto sūrinei“.

Užimtumo tarnybos prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Kauno klientų aptarnavimo departamento Vilkaviškio skyriaus vedėja Reda Besasparienė „Už tvarią partnerystę didinant rajono gyventojų užimtumą“ nominaciją įteikė įmonei UAB „Art Glacio“.

UAB „SDG“ Marijampolės skyriaus direktorė Birutė Brusokienė nominaciją „Už dėmesį žmogui ir saugiai darbo aplinkai“ įteikė UAB „Vilkasta“.

Laikraščio „Santaka“ vyriausioji redaktorė Dangyra Apanavičienė nominaciją „Verslo ryžtas“ įteikė UAB „Cipel Baltika“.

Laikraščio „Suvalkijos kraštas“ direktorė Giedrė Kriščiūnienė nominaciją „Už kūrybiškumą reklamos srityje“ įteikė įmonei UAB „Provincijos mėsa“.

Galiausiai savo nominacijas skyrė Vilkaviškio verslo ir turizmo informacijos centras.

Nominacija „Už investicijas į modernias technologijas ir verslo plėtrą“ atiteko UAB „Vaiskona“.

Nominaciją „Už investicijas į turizmo infrastruktūros plėtrą“ Vilkaviškio verslo ir turizmo informacijos centro direktorius Vitas Girdauskas įteikė Leono Kudirkos įmonei „Robeda“.

Vilkaviškio verslo forumą „Vilkaviškis – 2023“ moderavusi Savivaldybės vicemerė Daiva Riklienė pabaigoje sakė: „Smulkų ir vidutinį verslą galima drąsiai vadinti Lietuvos ekonomikos pagrindu. Jis užtikrina tvarų ekonomikos augimą, didina atsparumą, prisideda prie visuomenės gerovės kilimo. Tas, kuris sustoja iš pažiūros nepatogioje vietoje ir nemato reikalo judėti pirmyn, iš tiesų gali labai greitai atsilikti ir tapti lengvu grobiu. Tik nuolatinis judėjimas pirmyn ir atneša sėkmę. Taigi dėkoju Jums visiems, kad esate... Ačiū, kad kuriate. Ačiū, kad išlaikote darbo vietas, nes Jūs esate mūsų visų variklis!“REDAKCIJA REKOMENDUOJA