REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2021 m. Gruodžio 1 d. 13:46

Pasveikinta Nacionaliniame judumo iššūkyje daugiausiai nužingsniavusi kraštietė

Šiauliai

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


196115

Joniškio rajono gyventojai nuo rugsėjo mėnesio turėjo galimybę dalyvauti Lietuvos Respublikos Prezidentūros ir mobiliosios programėlės #walk15 paskelbtame Nacionaliniame judumo iššūkyje.

Joniškiečiai buvo kviečiami suvienyti jėgas ir dar kartą įrodyti, kad Šiaurės Lietuvos širdyje gyvena fiziškai aktyvūs piliečiai. Prisijungę prie Miestų iššūkio žingsniuotojai tūkstančius žingsnių rinko eidami už savo miestą, o Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius įsteigė specialų prizą aktyviausiai žingsniavusiam kraštiečiui.

Organizatorių vedama statistika atskleidė, kad už Joniškį daugiausiai nukeliavo milijoną žingsnių viršijusi (1069449 žingsniai) Kriukų seniūnijos gyventoja Ona Mandziukienė.

Ją pasveikino ir atminimo dovaną įteikė meras V. Gailius, Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Tomas Armonavičius ir Kriukų seniūnė Audronė Impolienė.

„Norime pasveikinti kraštietę, kuri nužingsniavo labai daug ir ženkliai prisidėjo, kad Joniškis užimtų aukštą vietą šiame fizinį gyventojų aktyvumą skatinančiame iššūkyje. Linkime nesustoti ir toliau žingsniuoti paskatinant ir kitus aplankyti gražiausias Joniškio rajono vietas“, –  sveikindamas kalbėjo meras.

Miestų iššūkyje ilgą laiką Joniškis atkakliai varžėsi su Lietuvos didmiesčiais būdamas visai greta pirmojo penketuko. Paskelbus galutinius rezultatus paaiškėjo, kad užimta aukšta šešta vieta. Joniškiečiai nueitais žingsniais nusileido tik penkiems pagal gyventojų skaičių didžiausiems Lietuvos miestams. Šiaurės Lietuvos širdies atstovai iš viso šio iššūkio metu nukeliavo daugiau kaip keturiasdešimt aštuonis milijonus žingsnių (48845760).REDAKCIJA REKOMENDUOJA