REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Jaunimas2022 m. Gruodžio 14 d. 10:05

Pasvalio mieste duris atvėrė Bendruomeniniai vaikų globos namai

Pasvalys

Pasvalio rajono savivaldybės nuotr.

austeja.stankeviciute@etaplius.ltŠaltinis: Pasvalio rajono savivaldybė


253900

Gruodžio 13 d. Pasvalyje oficialiai duris atvėrė Bendruomeniniai vaikų globos namai.

Atidarymo renginyje dalyvavo daug svečių, besidžiaugiančių šiais namais. Grūžių vaikų globos namų direktorė Loreta Petrauskienė pasakojo apie ilgą įkurtuvių procesą ir džiaugėsi, kad pagaliau vaikai turės jaukius namus.

Savivaldybės atstovai naujiems namams ir jų gyventojams padovanojo linksmą paveikslą, pavadinimu „Kelionė“, kuris puoš šių namų vestibiulį, linkėjo daug gerų emocijų ir tarpusavio supratimo.

Socialiniai partneriai iš viso Pasvalio rajono linkėjo vaikams čia pajusti namų ir šeimos dvasią, atvyko su įvairiomis dovanomis, kurios užpildys namus šiluma ir žalumu, padės susigaudyti laiko tėkmėje.

Šiuo atidarymu baigtas įgyvendinti dar 2019 metais pradėtas projektas „Bendruomeninių vaikų globos namų ir vaikų dienos centrų tinklo plėtra Pasvalio rajono savivaldybėje“.

Pasvalio rajono savivaldybės administracija ir VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra pasirašė sutartį dėl projekto įgyvendinimo 2019 metais.

Projektu buvo siekiama sukurti sąlygas, reikalingas veiksmingam ir tvariam perėjimui nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų Pasvalio rajono savivaldybėje.

Tikslui pasiekti buvo iškeltas uždavinys – įsteigti bendruomeninius vaikų globos namus ir plėtoti vaikų dienos centrų tinklą Pasvalio rajone.

Projekto įgyvendinimo metu buvo įsteigta:

  • Bendruomeniniai vaikų globos namai Pasvalio mieste;
  • Kiemėnų vaikų dienos centras;
  • Namišių vaikų dienos centras.REDAKCIJA REKOMENDUOJA