REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2023 m. Gruodžio 9 d. 12:05

Partijos lyderė: teisėsaugos įtarimai Jonavos merui M. Sinkevičiui nėra nuosprendis

Jonava

BNS/Fotobanko nuotr.

Augustas StankevičiusŠaltinis: BNS


285957

Opozicinių socialdemokratų lyderė Vilija Blinkevičiūtė sako, kad teisėsaugos įtarimai narystę partijoje sustabdžiusiam Jonavos merui Mindaugui Sinkevičius nėra nuosprendis.

Pasak jos, politikas pasielgė taip, kaip numato Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) statutas.

„Įtarimai dar nėra nuosprendis. Mindaugas ir visi mes visi norime kuo greitesnio situacijos išaiškinimo. Mindaugas visokeriopai ir nuoširdžiai bendradarbiauja su teisėsauga, ir mes visi tikrai viliamės, kad šis procesas kaip galima greičiau pasibaigs ir nesitęs metų metais“, – šeštadienį per LSDP tarybos posėdį teigė V. Blinkevičiūtė.

Taip partijos lyderė kalbėjo prokuratūrai šią savaitę pareiškus įtarimus M. Sinkevičiui dėl piktnaudžiavimo, dokumento suklastojimo ir turto pasisavinimo ikiteisminiame tyrime dėl galimai neteisėtai pasisavintų tarybos nario veiklai skirtų lėšų.

Po pateiktų įtarimų politikas sustabdė narystę LSDP bei savo – kaip Lietuvos savivaldybių asociacijos vadovo – veiklą.

Dėl galimo piktnaudžiavimo savivaldybių tarybose mokant išmokas politikams už transportą, ryšius, kanceliarines prekes Specialiųjų tyrimų tarnyba iš viso atlieka 16 ikiteisminių tyrimų.

Teisėsaugos duomenimis, M. Sinkevičius yra trečias asmuo, kuriam pateikti įtarimai tokio pobūdžio ikiteisminiame tyrime.REDAKCIJA REKOMENDUOJA