REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2024 m. Vasario 3 d. 16:55

Partijos „Laisvė ir teisingumas“ pirmininku išrinktas A. Zuokas, prezidento rinkimuose nutarta remti I. Vėgėlę

Lietuva

Politikas Artūras Paulauskas. Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.

Gailė Jaruševičiūtė-MockuvienėŠaltinis: ELTA


290955

Partijos „Laisvė ir teisingumas“ pirmininku išrinktas vienas politinės jėgos lyderių Artūras Zuokas. Taip pat šeštadienį vykusio partijos suvažiavimo metu nutarta prezidento rinkimuose remti advokato Igno Vėgėlės kandidatūrą.

Tuo metu „Laisvės ir teisingumo“ tarybos pirmininku tapo iki šiol laikinojo partijos pirmininko pareigas ėjęs Artūras Paulauskas.

Iki šiol A. Zuokas buvo partijos vicepirmininku, taip pat vadovauja partijos rinkimų štabui.

Prezidento rinkimuose rems I. Vėgėlę

„Laisvės ir teisingumo“ suvažiavimo metu taip pat buvo nuspręsta, kad partija artėjančiuose prezidento rinkimuose rems nepartinį kandidatą advokatą Igną Vėgėlę.

„Yra tik trys kandidatai, kurie nesieja prezidento rinkimų su Europos Parlamentu. Visi kiti tiesiai šviesiai sako, kad šie rinkimai yra labiau tramplynas į Europos Parlamentą, o realiai jie turbūt patys supranta, kad nesiekia šito posto“, – Eltai teigė buvęs laikinasis partijos vadovas Artūras Paulauskas.

„Mums iš šių trijų kandidatų yra artimiausias Vėgėlė, kaip teisininkas, kaip žmogus pasisakantis už teisinės valstybės principus, už žmogaus teises. Ir jo visa retorika ir kai kuriais klausimais išsakyta nuomonė iš dalies tinka ir mūsų partijos programai, ir mūsų partijos nariams“, – akcentavo politikas.

ELTA primena, kad A. Paulauską kandidatu prezidento rinkimuose „Laisvė ir teisingumas“ iškėlė praėjusių metų gruodžio pradžioje – tai nutarė politinės jėgos valdyba. Tačiau trečiadienį „Laisvės ir teisingumo“ išplatintame pranešime A. Paulauskas pranešė nedalyvausiantis šiemet vyksiančiuose prezidento rinkimuose ir partijos suvažiavimo metu siūlysiantis remti advokato I. Vėgėlės kandidatūrą į šalies vadovo postą.REDAKCIJA REKOMENDUOJA