REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Vasario 15 d. 14:51

Pakruojo policijos pareigūnai pristatė praėjusių metų veiklos ataskaitą

Pakruojis

L. Katiliaus nuotr.

Etaplius.LTŠaltinis: Pakruojo rajono savivaldybė


292191

Šiandien Pakruojo ugniagesių draugijos stoginėje buvo pristatyta Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pakruojo rajono policijos komisariato ir Pakruojo vaikų ir jaunimo klubo prie Pakruojo rajono policijos komisariato 2023 metų veiklos ataskaitos.

Išgirsti ir daugiau sužinoti apie Pakruojo rajono policijos pareigūnų veiklą 2023 metais atvyko Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis, vicemeras Virginijus Kacilevičius, tarybos narė Erika Kižienė, Pakruojo rajono seniūnijų seniūnai, Šiaulių apskrities Vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Ramūnas Sarapas, jaunimo reikalų koordinatorė Dijana Samuitytė, Pakruojo rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Laisvida Badauskienė, Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai. Meras S. Margis džiaugėsi, kad Šiaulių apskrities policijos komisariatų duomenys gerėjantys. Pakruojo rajono policijos komisariato komisaras Linas Valius pristatydamas ataskaitą pasakojo, kad Šiaulių apskrityje yra išaiškinami beveik 70% padarytų nusikaltimų, o policijos pareigūnais pasitiki 85% gyventojų. Tai – antras geriausias rezultatas šalyje, o nuo pirmosios vietos atsilieka tik 1 procentu. Džiugu, kad prie šių rezultatų prisideda ir Pakruojo rajono policijos komisariatas.

2023 metais Pakruojo rajono pareigūnai reagavo į daugiau nei 3000 skubios pagalbos pranešimų.

Kartu su Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnais bendradarbiauja ir Pakruojo vaikų ir jaunimo klubas prie Pakruojo rajono policijos komisariato. Klubo vadovas Benas Nikalajevas pristatė 2023 metų klubo veiklą, organizuotas iniciatyvas, dalyvavimą renginiuose bei glaudų jaunimo ir policijos pareigūnų bendradarbiavimą.REDAKCIJA REKOMENDUOJA