REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2019 m. Gruodžio 12 d. 11:53

Pagerbti ir apdovanoti Joniškio rajono verslo atstovai

Šiauliai

Reporteris AgnėŠaltinis: Etaplius.lt


110201

Gruodžio 10 dieną Joniškio rajono verslininkų šventinio renginio metu pagerbti ir apdovanoti Joniškio rajono verslininkai. Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius joniškiečių vardu padėkojo rajono verslininkams už indėlį į mūsų krašto ir žmonių ateitį, padėkota tiems, kurie nepabūgo priimti drąsius sprendimus ir investuoti Joniškio rajone.


Foto galerija:

dsc-0280-17286.jpg
dsc-0288-17273.jpg
dsc-0300-17274.jpg
dsc-0344-17271.jpg
dsc-0358-17276.jpg

Rajono mero V. Gailiaus padėkos raštais apdovanoti:

  • UAB „Biometana“, už diegiamas inovacijas, naujas investicijas, prisidėjimą prie šalies ekonomikos augimo;
  • ŽŪB „Delikatesas“, už nuopelnus verslui, investicijas Joniškio rajone, pasiektus rezultatus, naujų darbo vietų sukūrimą, Joniškio vardo garsinimą;
  • ŽŪK „Joniškio aruodas“, už sėkmingą verslo plėtojimą, naujas investicijas, Joniškio krašto garsinimą;
  • UAB „Joniškio baldai“, už investicijas Joniškio rajone ir pasiektus rezultatus;
  • ŽŪK „Jakiškiai“, už inovatyvų verslą ir sparčiausią pajamų augimą.

Padėkota naujai įsteigtoms, tik šiemet registruotoms įmonėms IĮ „Elpolis“, užsiimančiai elektros įrangos remonto darbais, MB „Šlaitiniai stogai“ – stogų dengimo, apdailos paslaugomis, MB „Žytoma“ – statybos baigimo, apdailos, kraštovaizdžio tvarkymo paslaugomis ir MB „Forginta“, atliekančiai miško ruošos darbus.

Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro kolektyvas padėkojo visiems verslininkams už bendradarbiavimą ir savo apdovanojimą, šiltą pledą su Joniškio krašto žemėlapiu, skyrė UAB „Delikatesas“ atstovui. Šventės gražiausią apdovanojimą-nominaciją rajono verslininkų asociacijos pirmininkė Fausta Užkuraitienė įteikė tautodailininkei Daliai Petraitienei.

Šventėje verslo atstovus sveikino ir dėkojo už kuriamas darbo vietas Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento direktorius Raimondas Šukys ir padėką skyrė UAB „Laveksa" atstovams. Valstybinės mokesčių inspekcijos Joniškio skyriaus direktorė Regina Gudinienė – UAB „Baltijos gėrimai“.

Renginio metu Šiaulių prekybos ir pramonės amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška padėkojo Joniškio rajono savivaldybės merui V. Gailiui už rajono verslininkų palaikymą ir pagalbą rengiant verslo parodas.

Mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė artėjančių švenčių proga verslininkams linkėjo idėjų lietaus, saulėtos energijos jas įgyvendinant, o jas įgyvendinus gero, nuoširdaus poilsio. Renginyje dalyvavo mero patarėja Inga Karbauskienė, savivaldybės administracijos direktorė Valė Kulvinskienė, direktoriaus pavaduotojas Aivaras Rudnickas.REDAKCIJA REKOMENDUOJA