REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2019 m. Sausio 16 d. 18:20

Padėkota kalėdinės šventės mieste kūrėjams

Vilnius

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


68140

„Dievas visada daro stebuklus, bet mūsų pačių rankomis. Ačiū jums visiems, kad savo nuoširdžiu darbu per trumpą laiką sukūrėte stebuklą, kuris sulaukė didžiulio susidomėjimo ir palankaus įvertinimo. Mes tikrai nenorėjome patekti į kokius nors „reitingus“ ar „konkursus“ – viešai reklamai neišleidome nė vieno euro“, - sakė Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, sausio 15-osios popietę į kalėdinio miesto papuošimo aptarimą sukvietęs prie to prisidėjusius ukmergiškius, savivaldybės administracijos ir savivaldybei pavaldžių įstaigų atstovus.

Rajono vadovas pasidžiaugė, kad šventiniu laikotarpiu „įžiebtas“ Ukmergės piliakalnis sutraukė didžiules minias žiūrovų, net ne vienas ukmergiškis prisipažino, kad pirmą kartą užkopė į šį Ukmergės simbolį.

„Mūsų piliakalnio nuotraukos galima sakyti „sprogdino“ internetą ir taip privertė čia sulėkti respublikinę žiniasklaidą, kuri, iš pradžių ir ignoravo visus mūsų kvietimus bei pranešimus spaudai. Žmonės – geriausi vertintojai, tai jie viską išjudino ir privertė žurnalistus labiau pasidomėti, kas gi čia pas mus vyksta“, - sakė R. Janickas.

Susirinkimo metu buvo aptarti labiausiai ir mažiau pavykę šventiniu laikotarpiu įgyvendinti sumanymai, problemos ir nesklandumai, su kuriais teko susidurti, svarstytos galimybės ir būdai kaip jų išvengti, taip pat pažymėta tai, į ką reikėtų atkreipti didesnį dėmesį organizuojant mieste kalėdinį papuošimą šiais metais.

Prie šventinės nuotaikos kūrimo labiausiai prisidėjusiems ukmergiškiams meras R. Janickas įteikė padėkas bei simbolines dovanėles:

Angelei Jokubynienei – už iniciatyvą ir Ukmergės krašto bendruomenių subūrimą organizuojant Piliakalnio kalėdinių iliustracijų edukacijas.

Vytautui Tropikui - nepakartojamam Kalėdų Seneliui, džiuginusiam visos Lietuvos vaikus.

Aušrai ir Gintarui Žemaičiams – už pilietinį verslo požiūrį prisidedant prie išskirtinio Ukmergės miesto įvaizdžio kūrimo.

Bendrovei „Agjogika“ - už pilietinį verslo požiūrį prisidedant prie išskirtinio Ukmergės miesto įvaizdžio kūrimo.

Ričardui Matukui – už asmeninę iniciatyvą kasdien įžiebiant Piliakalnio kalėdines iliustracijas.REDAKCIJA REKOMENDUOJA