REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2019 m. Liepos 25 d. 15:29

Padėka visiems padėjusiems organizuoti Žagarės vyšnių šventę

Šiauliai

Joniškio rajono savivaldybės nuotr.

Reporteris SantaŠaltinis: Etaplius.lt


92735

Joniškio krašto žmonių vardu rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir Žagarės regioninio parko direkcijos direktorius Mindaugas Balčiūnas dėkoja visiems padėjusiems organizuoti Žagarės vyšnių festivalio šventę už bendradarbiavimą, savanorystę ir visuomenines iniciatyvas.

„Tiesiog tariu paprastą AČIŪ festivalio organizatoriams – Žagarės regioninio parko direkcijos kolektyvui ir direktoriui Mindaugui Balčiūnui, Žagarės bendruomenei ir visiems padėjusiems organizuoti įspūdingą, sklandų ir jau tradicija tapusį renginį, kuris jau 15 metų iš eilės kasmet pritraukia atvykti vis daugiau kraštiečių ir svečių. Esu tikras, kad šis renginys tapo pirmuoju pasaulyje draugišku aplinkai ir kaip niekas kitas reprezentuoja mūsų Joniškio kraštą, kuriame yra gera gyventi. Dėkojame Joniškio rajono savivaldybės tarybos nariams, kurie palaikė sprendimus dėl alkoholio apribojimo, taip pat dėl vienkartinių plastiko indų atsisakymo renginių metu.“– kalbėjo rajono meras V. Gailius.

Šiemet viena iš svarbiausių šių metų Žagarės regioninio parko direkcijos darbuotojų ir visuomenininkų iniciatyvų Žagarės vyšnių festivalyje, kaip ir kituose Joniškio rajono masiniuose renginiuose, vienkartinius plastiko indus keitė kitomis alternatyvomis: popieriniais, ekologiškais, kompostuojamais ir suyrančiais arba daugkartinio naudojimo vienkartiniais indais.

Siekiant įvertinti visuomenės iniciatyvas, Žagarės vyšnių festivalio metu Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius padėkojo Žagarės regioninio parko direkcijos visuomeninės organizacijos „Spalvotas veidas“ prezidentei Sarah Mitrikei ir įteikė padėkos raštą už saugios ir sveikos aplinkos kūrimą Žagarės krašte, reikšmingą asmeninį indėlį į visuomeninę veiklą, aplinkosauginių idėjų populiarinimą ir sklaidą, glaudų bendradarbiavimą su Žagarės regioninio parko direkcija.

Susitikimo metu Žagarės parko direkcijos direktorius Mindaugas Balčiūnas padėkojo Joniškio rajono savivaldybės administracijai, savivaldybės įmonėms ir kiekvienam atskirai už indėlį, bendromis jėgomis sklandžiai organizuojant Žagarės vyšnių festivalio renginį.REDAKCIJA REKOMENDUOJA