REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2023 m. Gegužės 24 d. 13:54

Nutarimo projektą dėl pirmalaikių rinkimų G. Landsbergis žada registruoti penktadienį

Lietuva

BNS/Fotobankas nuotr.

Milena AndrukaitytėŠaltinis: BNS


268156

Nutarimo projektą dėl pirmalaikių rinkimų valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) vadovas Gabrielius Landsbergis žada registruoti penktadienį.

„Mano mintis buvo šią savaitę registruoti, jei pavyks teisinės procedūros, patį dokumentą turėčiau registruoti penktadienį“, – trečiadienį žurnalistams prieš Vyriausybės posėdį sakė G. Landsbergis.

Jis taip pat teigė, jog pasklidusios kalbos, kad konservatoriai nutarimo projektą dėl pirmalaikių rinkimų teiks jau ketvirtadienį, yra klaidingos.

Klausiamas, ar konservatoriai gali paremti opozicijos atstovo Petro Gražulio projektą dėl pirmalaikių rinkimų, G. Landsbergis sakė, kad „priklauso nuo to, kas ten parašyta“. Projekto jis sakė nematęs.

P. Gražulis įregistravo nutarimo projektą dėl pirmalaikių Seimo rinkimų rugsėjo 3 dieną. Jį opozicija planuoja pateikti per opozicinę darbotvarkę ketvirtadienį.

„Jau Petras Gražulis kažką registravo, girdėjau, klausimas, kas tame dokumente parašyta, nuo to priklauso“, – apie opozicijos projektą sakė G. Landsbergis.

Konservatoriai siūlo rengti pirmalaikius Seimo rinkimus, argumentuodami siekiu perkrauti politinę sistemą po žiniasklaidos tyrimų, sukėlusių abejonių dėl to, ar Lietuvos savivaldybių tarybų nariai skaidriai naudoja kanceliarines išmokas.REDAKCIJA REKOMENDUOJA