REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Namai2020 m. Lapkričio 24 d. 19:51

Neįtikėtinas būdas išvalyti kepimo skardas

Vilnius

Tik Tok medžiaga / Triukas, kaip išvalyti kepimo skardas

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


155586

Kad ir kaip stengtumėtės dažnai valyti ar prižiūrėti kepimo skardas, jos neišvengiamai apkimba riebalais. Kepimo skardas būtų galima išvalyti iškart ištraukus iš orkaitės, kol pridegę riebalai yra karšti ir lengviau nuplaunami, tačiau dažniausiai juk norisi sėsti greičiau prie stalo, o ir imti į rankas įkaitusias skardas – ne itin norisi.

Socialinio tinklo „Tik Tok“ paskyroje hazz_jazz paviešintas vaizdo įrašas, kaip lengvai išvalyti net ir labiausiai prikepusias skardas netruko išpopuliarėti. Tūkstančiai žmonių tikino, kad apie šį būdą niekuomet nežinojo, o rezultatas – gerokai nustebino.

Lietuviai seniai puikiai žino, kad namuose užtenka turėti sodos arba acto, jei nesinori naudoti cheminių valiklių. Tačiau dažniausiai šios priemonės yra naudojamos atskirai po vieną.

Masiškai išplitusiame vaizdo įraše skelbiama, kad geriausiai prikepusias skardas valo sodos ir acto mišinys, sukurdamas nedidelę cheminę reakciją ir atitirpindamas visus pridegusius riebalus.

Sodos Anglijoje galima nusipirkti arba lietuvių parduotuvėse, arba didžiuosiuose prekybos centruose. Soda Anglijoje vadinama bicarbonate of soda.

Apiberkite skardą soda ir užpilkite paprasto acto. Leiskite mišiniui užputoti. Naudodami kempinę ar kitą valymo priemonę, užputojusį mišinį paskirstykite per visą skardą, t. y. kraštus ar pridegusį viršų. Užputojusį mišinį skardoje palikite geram pusvalandžiui.

Po to dar kartą pavalykite, nuplaukite ir kartu nusivalys didžioji dalis riebalų. Jei manote, kad šveisti neteks, deja, taip nebus. Net ir nuplovus sodos ir acto mišinį, skardą teks pašveisti kempine, tačiau tai priklauso tik nuo skardos būklės.

Galiausiai, dar kartą viską nuplovus, rezultatas pranoks visus lūkesčius.

Anglija Today

untitled.jpgREDAKCIJA REKOMENDUOJA