REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2019 m. Gegužės 5 d. 17:54

Motinos dienos proga pasodinta obelaitė

Šiauliai

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


82565

Motinos dienos proga greta esančio tūkstantmečio ąžuolyno parko, esančio Joniškio miesto poilsio zonoje, Lietuvai pagražinti draugijos (LPD) Joniškio skyriaus sumanymu ir iniciatyva buvo pasodinta obelaitė. Graži tradicija pradėta dar praėjusiais metais, šiemet yra tęsiama. Iniciatyvos tikslas – pasodinti obelaitę, kuri būtų amžinos motiniškos meilės, gausos ir gėrio simbolis.


Foto galerija:

dsc-0468.jpg
dsc-0485.jpg
dsc-0490.jpg

Obelaitę sodino Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, LPD Joniškio skyriaus draugijos pirmininkė Vida Peleniuvienė bei daugijos nariai. Prie gražios akcijos prisijungė vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ auklėtiniai, kurie kartu pasodintą obelaitę ne tik palaistė, bet ir papuošė savo rankomis darytais dirbtiniais gėlių žiedais. Neapsieita ir be muzikos. Skambėjo dainos skirtos mamai ir pavasariui, kurias atliko vaikai kartu su muzikos mokytoja Alfreda Gavorkiene.

Rajono meras V. Gailius padėkojo už gražią iniciatyvą ir užsiminė, kad šiemet obelaitę sodina jau ne pirmą kartą. Kiek anksčiau, jis skiepytą obelį dovanojo penkių vaikų mamai ir kartu pasodino jos sodyboje.

LPD Joniškio skyriaus nariai kaskart vis susiburia prižiūrėti Joniškio poilsio zonoje pasodintus medelius, kartais reikia ne tik palaistyti, bet ir išgenėti šimtmečio parką.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus inf. ir nuotr.REDAKCIJA REKOMENDUOJA